Masz firmę ślubną?
Planowanie czas zacząć! znajdź oferty z Twojej okolicy
Pasaż ślubny
Wizytówki
Oferty z komisu
Czego szukasz?

Wyszukiwanie zaawansowane »
Wizytówka firmy

Best Reisen Group Sp. z o.o.

Dodano:2011-12-09 16:11:03
WWW:http://bestreisengroup.pl
Telefon:22 651 88 51
Fax:22 622 20 66

Marka Best Reisen znana jest w Polsce już 16 lat, zdobyła uznanie licznych klientów i agencji turystycznych. Tworzyła ją od początku obecna prezes Leila Ben Arfi - Tunezyjka mieszkająca od czasów swych studiów w Polsce, z wykształcenia architekt, miłośniczka tradycyjnych wnętrz, dziewiczych pejzaży i arabskiej kuchni. Wśród naszych pracowników są absolwenci turystyki, geografii, religioznawstawa i dziennikarstwa.

Jesteśmy zespołem pasjonatów, których wiedza i doświadczenie pozwalają w pełni realizować Państwa marzenia o wspaniałych wakacjach.

Łączy nas otwartość i zamiłowanie do poznawania świata. Służymy pomocą w zorganizowaniu nietypowych wyjazdów- zarówno dla klientów indywidualnych, jak i grup. Bo przecież nawet tak popularne i masowo odwiedzane kraje jak Tunezja, czy Egipt mają wiele nieprzetartych szlaków i magicznych zakątków, do których lubimy wracać. Z tym większą przyjemnością zapraszamy na wycieczkę objazdową po Tunezji - kraju z baśni tysiąca i jednej nocy.

Tym zaś, którzy pragną posmakować egzotyki w wydaniu azjatyckim, proponujemy podróż do Indii i na Sri Lankę. Programy te wprowadziliśmy do oferty kilka lat temu i natychmiast podbiły serca naszych klientów. Rozkochali się szczególnie w południowoindyjskim stanie Kerala. Jesteśmy dumni, że jako pierwsi w Polsce stworzyliśmy program wycieczki, która obejmuje zarówno wypoczynek nad morzem, jak i zwiedzanie najpiękniejszych zakątków południowych Indii, rejs luksusową barką, obcowanie z dziką przyrodą, pobyt na plantacji herbaty i wypoczynek w luksusowej rezydencji w sercu dżungli!

W poprzednich sezonach byliśmy w ścisłej czołówce organizatorów wyjazdów na Sri Lankę. Mamy nadzieję, że i tym razem tak będzie, wszak to prawdziwie rajska wyspa.

Amatorów luksusu i supernowoczesnej architektury zapraszamy do Zjednoczonych Emiratów Arabskich, a wielbicieli błogiego plażowania w cieniu palm- na Malediwy i Seszele. Nasi klienci wracają stamtąd oczarowani. Tym, którzy chcą doświadczyć melanżu kultur i widoków w czasie jednego urlopu, proponujemy którąś z naszych podróży łączonych, np. Sri Lanka+Dubaj, Sri Lanka+Malediwy itd.

Osobiście przemierzyliśmy proponowane przez nas szlaki, mieszkaliśmy w hotelach, które znajdują się w naszej ofercie, oglądaliśmy miejsca, którymi chcemy Państwa zachwycić. Bez względu na kierunek i wybrany standard, robimy wszystko, aby każdy klient był zadowolony ze swych wakacji.

Jesteśmy stabilną, rzetelną firmą, nie należymy jednak do największych touroperatorów i nie nie jest to naszym celem. Dla klientów oznacza to, że więcej czasu i starań możemy im poświęcić, traktować indywidualnie, sprostać różnym życzeniom i sugestiom, których nie są w stanie spełnić organizatorzy masowego wypoczynku.


Adres: Zwycięzców 28 lok. 32,03-938 Warszawa
Wyślij wiadomość do firmy: Best Reisen Group Sp. z o.o.

Zaloguj się aby wysłać wiadomość