Masz firmę ślubną?
Planowanie czas zacząć! znajdź oferty z Twojej okolicy
Pasaż ślubny
Wizytówki
Oferty z komisu
Czego szukasz?

Wyszukiwanie zaawansowane »
Szczegóły produktu/usługi

Agencja Kreatywna ARTE REALE

Aktualizacja:2012-07-25 00:15:05
Kategoria:Zaproszenia
Firma:Agencja Kreatywna ARTE REALE

Jesteśmy firmą specjalizującą się w tworzeniu galanterii papierniczej, w tym m. in. zaproszeń okolicznościowych, winietek, zawieszek, menu, konfetti, księgi gości, albumów czy podziękowań.
Są w życiu imprezy, do których organizacji przykładamy szczególną wagę. Chcielibyśmy wtedy, żeby każdy z gości poczuł się wyjątkowo i wspominał z przyjemnością chwile spędzone razem. Zaprojektujemy dla Ciebie indywidualne zaproszenia, które na długo pozostaną w pamięci Twoich gości.


CO NAS WYRÓŻNIA

> JAKOŚĆ
Przy realizacji zlecenia wykorzystujemy tylko sprawdzone materiały. Projekty wykonujemy z wysoką dbałością o szczegóły i detale.

> ORYGINALNOŚĆ
Oferowane przez nas produkty są unikalne. Możliwość wyboru wierszy, treści, czcionek, papierów oraz dodatków pozwala stworzyć indywidualne i niepowtarzalne zaproszenie.

> ELASTYCZNOŚĆ
Jesteśmy elastyczni i dopasowujemy się do porzeb naszych klientów. Możemy stworzyć zaproszenie w każdym języku, dokonać pełnej lub częściowej personalicji.


> KREATYWNOŚĆ
Jesteśmy otwarci na projekty spoza naszej stałej oferty. Jeśli mają Państwo własny pomysł na zaproszenie - my możemy go wykonać. Zapraszamy w celu omówienia szczegółów.


UNIKNIJ ROZCZAROWANIA!
Tworzymy indywidualne rozwiązania dobrane specjalnie pod Twoje potrzeby. Pozwól nam projektować specjalnie na Twoją miarę.

Cena

5,00 PLN

Dodatkowe informacje:

Kolorbiały, brązowy, czarny, czerwony/bordowy, inny, niebieski/granatowy, zielony, żółty,
Link -
Stylklasyczny
Zakres działalnościmazowieckie,

Zobacz wizytówkę firmy Agencja Kreatywna ARTE REALE »
Zobacz więcej produktów/usług firmy Agencja Kreatywna ARTE REALE »