Masz firmę ślubną?
Planowanie czas zacząć! znajdź oferty z Twojej okolicy
Pasaż ślubny
Wizytówki
Oferty z komisu
Czego szukasz?

Wyszukiwanie zaawansowane »
Szczegóły produktu/usługi

BadBoys group Polish Chippendales

Aktualizacja:2012-07-02 23:36:38
Kategoria:Tancerze
Firma:BadBoys group Polish Chippendales
Witamy spragnione dobrej zabawy Panie. Z uwagi na duże zainteresowanie profesjonalnymi pokazami powołaliśmy do życia grupę najlepszych tancerzy. Do tej pory każdy z nas zdobywał doświadczenia indywidualne w Polsce, a także za granicą. Otrzymywaliśmy za naszą pracę bardzo wysokie noty, ale trudno było do nas dotrzeć. Teraz połączyliśmy swoje siły i zsumowaliśmy swoje doświadczenia. Efektem tego jest powołanie do życia zorganizowanej grupy tancerzy określanych mianem \"BadBoys group Polish Chippendales\".
Naszymi atutami są: doświadczenie, sumienność, profesjonalizm, nienaganny wygląd, kultura osobista, dyskrecja.
Proszę nie kojarzyć nas z twardogłowymi \"napinaczami\" lecz z wesołymi i kreatywnymi tancerzami.

Wieczór panieński jest \"ostatnim dniem wolności\" panny młodej- dlatego właśnie staramy się zrobić wszystko, aby bardzo długo pozostały po nim miłe wspomnienia. Wszystkie sprawy organizacyjne (dojazdy, stroje, muzyka itp.) są w naszej gestii. Jedynym wymogiem jest posiadanie funkcjonującego sprzętu CD. Mieszkamy w Warszawie, Katowicach, Poznaniu i Starogardzie Gd. ale organizujemy przedstawienia w głównych miastach całej Polski. Doliczane są wowczas ustalone koszty dojazdu osób wykonujących show pod wskazany adres. Z reguły jest to jeden tancerz który wykonuje show około 15 minutowe, następnie zostaje z dziewczynami około 40 minut i bawi się z Panną Młodą i innymi dziewczynami. Wszystko jest wykonane profesjonalnie i bardzo kulturalnie!!!

Występujemy także grupowo - nasze show możemy dopasować pod każdy lokal.

Cena

600,00 PLN

Dodatkowe informacje:

Ilość osób1
Link -
Zakres działalnościdolnośląskie, kujawsko-pomorskie, lubelskie, lubuskie, łódzkie, małopolskie, mazowieckie, opolskie, podkarpackie, podlaskie, pomorskie, śląskie, świętokrzyskie, warmińsko-mazurskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie,

Zobacz wizytówkę firmy BadBoys group Polish Chippendales »
Zobacz więcej produktów/usług firmy BadBoys group Polish Chippendales »