Masz firmę ślubną?
Planowanie czas zacząć! znajdź oferty z Twojej okolicy
Pasaż ślubny
Wizytówki
Oferty z komisu
Czego szukasz?

Wyszukiwanie zaawansowane »
Szczegóły produktu/usługi

Decoratoria - Studio Dekoracji Ślubnej

Aktualizacja:2012-09-29 13:31:24
Kategoria:Dekoracje sal i kościołów
Firma:Decoratoria - Studio Dekoracji Ślubnej
STUDIO DEKORATORSKIE ORAZ WYPOŻYCZALNIA DEKORACJI ŚLUBNYCH I WESELNYCH.

WYKONUJEMY:

- DEKORACJE KOŚCIOŁÓW
- DEKORACJE SAL WESELNYCH
- DEKORACJE SAL BANKIETOWYCH
- DEKORACJE SAMOCHODÓW
- DEKORACJE POSESJI
- DEKORACJE PRZYJĘĆ DLA DZIECI

Ślub jest tak wyjątkową uroczystością, że wszystko ma w tym dniu specjalne znaczenie. Dlatego warto zadbać o to, by odbywał się w ładnej scenerii. Wystrój wnętrz kościoła i sali, w której odbywa się przyjęcie jest tak samo ważny, jak suknia panny młodej. Otoczenie wpływa na nastrój gości - by mieć pewność że wszyscy poczują się wyjątkowo jak nowożeńcy warto pomyśleć o stworzeniu odpowiedniej atmosfery.

W ramach dekoracji oprócz standardowych elementów takich jak łuki, girlandy, serca, stroiki itd., proponujemy Państwu wiele innych elementów jak satyna, tiul, szarfy, świeczniki, świeczki dekoracyjne oraz kwiaty, które nadadzą każdemu pomieszczeniu wyjątkowej atmosfery.

Dekoracje wykonujemy wykorzystując do tego celu kwiaty, tkaniny oraz balony. Dokładamy starań, aby każdy projekt był wyjątkowy i niepowtarzalny. Nasze usługi dopasowujemy do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Za każdym razem szukamy nowych rozwiązań, nowych pomysłów. Staramy się aby dekoracja zaskakiwała, zadziwiała, czarowała urokiem i „dobrym smakiem”.

Atrakcyjne ceny (najniższe w mieście), profesjonalizm i miła atmosfera współpracy z nami to coś co nas wyróżnia na rynku dekoratorskim. Grono zadowolonych klientów jest dla nas największą satysfakcją oraz motywacją by każde następne zlecenia wykonywać jeszcze lepiej. Nasze doświadczenie, zapał i inwencja pozwalają nam zawsze spełniać Wasze oczekiwania.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Umów się na niezobowiązujące spotkanie i zobacz
w jaki prosty sposób bez marnowania cennego czasu i nerwów oraz w jak atrakcyjnych cenach możesz odświętnie udekorować kościół, salę weselną czy też samochód.

ZADZWOŃ I UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE:
Tel. 0601 199 557

Cena

Cena do uzgodnienia

Dodatkowe informacje:

Kolor
Link -
Styl
Zakres działalnościwarmińsko-mazurskie,

Zobacz wizytówkę firmy Decoratoria - Studio Dekoracji Ślubnej »
Zobacz więcej produktów/usług firmy Decoratoria - Studio Dekoracji Ślubnej »