Masz firmę ślubną?
Planowanie czas zacząć! znajdź oferty z Twojej okolicy
Pasaż ślubny
Wizytówki
Oferty z komisu
Czego szukasz?

Wyszukiwanie zaawansowane »
Szczegóły produktu/usługi

Dorożka

Aktualizacja:2012-09-16 16:48:52
Kategoria:Dorożki
Firma:Dorożka
Witamy.
Konie to nasza pasja, chcielibyśmy choć trochę podzielić się z Państwem urokiem tych pięknych zwierząt, dlatego też oferujemy Państwu przejazdy do ślubu ekskluzywnym powozem konnym.
Jest to oryginalny pomysł na podróż do ślubu oraz niezapomniane przeżycie w tym szczególnym dniu.
Specjalizujemy się w zaprzęgach konnych. Zapewniamy profesjonalną obsługę powożącego, który posiada wieloletnie doświadczenie i ma za sobą uczestnictwo w licznych zawodach zręcznościowych w powożeniu zaprzęgami parokonnymi. Jak przystało na taką okoliczność powożący jest elegancko ubrany wraz ze swoim pomocnikiem - luzakiem.
Dysponujemy powozem typu vis a vis. Przejażdżka takim powozem to zupełnie inna przyjemność jazdy niż zwykłą bryczką. Powóz ten jest w 100 % bezpieczny, posiada hamulce hydrauliczne, dzięki którym może bez problemu uczestniczyć w ruchu drogowym. Konstrukcja tego powozu pozwala zachować komfort bez względu na warunki pogodowe. Powóz jest w kolorze białym, posiada czarny dach, który otwiera się na dwie strony oraz jednakowe, wygodne siedzenia naprzeciwko siebie w kolorze czerwonym. Całość ma elegancki wygląd i zgrabną sylwetkę.
Mamy do zaproponowania dwa kare konie rasy fryzyjskiej oraz dwa siwe konie rasy śląskiej. Proponujemy konie tych ras ponieważ są to konie zrównoważone. Konie mają na sobie czarną, wyjazdową uprząż szorową.
Posiadamy specjalistyczny transport, który pozwala świadczyć usługi na terenie całego kraju.
Cena uzależniona jest od ilości koni w zaprzęgu (dwa lub cztery).
Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty.

Cena

Cena do uzgodnienia

Dodatkowe informacje:

Ilość koni -
Kolor
Link -
Zakres działalności

Zobacz wizytówkę firmy Dorożka »
Zobacz więcej produktów/usług firmy Dorożka »