Masz firmę ślubną?
Planowanie czas zacząć! znajdź oferty z Twojej okolicy
Pasaż ślubny
Wizytówki
Oferty z komisu
Czego szukasz?

Wyszukiwanie zaawansowane »
Szczegóły produktu/usługi

Julita Wudarczyk - osobista stylistka, doradca ślubny

Aktualizacja:2013-01-26 18:16:43
Kategoria:Wizaż
Firma:Julita Wudarczyk -osobista stylistka, doradca ślubny
brak obrazka
Julita Wudarczyk – beauty stylistka, konsultant koloru , wizażystka, trener. Absolwentka Berlińskiej Szkoły Stylistów, specjalizuje się w kompleksowym doradztwie w zakresie wyglądu zarówno kreowania wizerunku w biznesie jak i metamorfozach dla indywidualnych klientów.

Szeroka wiedza poparta wieloletnim doświadczeniem i pasją daje gwarancję obsługi na najwyższym poziomie oraz satysfakcji klientów z przebytych szkoleń.
Od 2000r. współpracowała z kolorowymi magazynami, organizowała i aranżowała sesje zdjęciowe . Współtworzyła okładki pism o tematyce ślubnej. Napisała liczne artykuły do magazynów kobiecych i gazet np. „Gazeta Prawna”, kolumna kobieca w „Naszym Dzienniku”. Udzielała licznych wywiadów jako specjalistka w swojej dziedzinie min. do „Rzeczpospolitej”

Posiada wieloletnie doświadczenie zdobyte w pracy z indywidualnym klientem, na sesjach zdjęciowych, przy pokazach mody, eventach i innych imprezach.
Wielokrotnie zapraszana w roli eksperta do TV i radia:TVP1 :„Między nami”, „Przystanek”, „Program firmowy”,TVP2:” Pytanie na śniadanie”,TV POLSAT: „Exclusive”,TVN STYLE \"Miasto kobiet\" i \"No to pięknie\",TVN „Dzień dobry TVN”TVN 24 ”Ostatnie piętro”,a także Radio dla Ciebie - audycje tematyczne o modzie i urodzie.

więcej na www.stylizacja.biz

Współpracuje z wieloma znanymi firmami jako szkoleniowiec od wizerunku. Posiada autorskie programy szkoleniowe.
W 2005r. otworzyła przy pracowni stylizacji Atelier Krawiectwa Artystycznego , gdzie projektuje kreacje wizytowo-wieczorowe dla kobiet ceniących kobiecy styl.

więcej na www.sukniewieczorowe.biz

Cena

250,00 PLN

Dodatkowe informacje:

Linkwww.stylizacja.biz
Lokalizacjaobrzeża miasta
Zakres działalnościmazowieckie,

Zobacz wizytówkę firmy Julita Wudarczyk -osobista stylistka, doradca ślubny »
Zobacz więcej produktów/usług firmy Julita Wudarczyk -osobista stylistka, doradca ślubny »