Masz firmę ślubną?
Planowanie czas zacząć! znajdź oferty z Twojej okolicy
Pasaż ślubny
Wizytówki
Oferty z komisu
Czego szukasz?

Wyszukiwanie zaawansowane »
Szczegóły produktu/usługi

just-invite

Aktualizacja:2012-07-24 17:31:22
Kategoria:Prezenty ślubne
Firma:just-invite
Just-invite.com to sklep internetowy oferujący szeroki wybór pudełeczek idealnych na prezenty, podziękowania, upominki dla gości. Pudełeczka to idealny prezent, wystarczy wypełnić je midgałami lub czekoladkami, ozdobić i gotowe. Nasze pudełeczka to ponad 250 wzorów i kolorów. U nas też możesz wybrać ozdoby do pudełeczek w postaci materiałowych serduszek, samoprzylepnych gwiazdek, serc, łezek oraz papierowe róże. Dodatkowo w swojej ofercie posiadamy winietki, stojaki na wizytówki.
W kategorii upominki oferujemy unikalne świeczki, świeczniki, korki, korkociągi, urocze zestawy i wiele, wiele innych uroczych i nietypowych produktów. Przedmioty z kategorii upominki są elegancko opakowane w pudełeczka z przezroczystym wieczkiem i są gotowe do wręczenia. Szczególnie polecamy nowość na polskim rynku - kwitnący papier. Wystarczy z niego wyciąć np. serca i dołaczyć do zaproszeń ślubnych. Osoba obdarowana musi tylko posadzić papier w doniczce, podlać i czekać aż wyrosną z niego piękne polne kwiaty.


Cena

8,00 PLN

Dodatkowe informacje:

Kolorbiały, brązowy, czarny, czerwony/bordowy, niebieski/granatowy, zielony, żółty,
Link -
Stylklasyczny
Zakres działalnościdolnośląskie, kujawsko-pomorskie, lubelskie, lubuskie, łódzkie, małopolskie, mazowieckie, opolskie, podkarpackie, podlaskie, pomorskie, śląskie, świętokrzyskie, warmińsko-mazurskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie,

Zobacz wizytówkę firmy just-invite »
Zobacz więcej produktów/usług firmy just-invite »