Masz firmę ślubną?
Planowanie czas zacząć! znajdź oferty z Twojej okolicy
Pasaż ślubny
Wizytówki
Oferty z komisu
Czego szukasz?

Wyszukiwanie zaawansowane »
Szczegóły produktu/usługi

mvisage

Aktualizacja:2012-09-18 18:59:34
Kategoria:Wizaż
Firma:mvisage
tylko do końca stycznia:
rabat na wszytskie uslugi- 40%
makijaż studniókowy- 50zl!!!

zapraszam


Wizaż i stylizacja Wrocław

witam

„Uroda kobiety jest formą władzy.”

Nie ma brzydkich kobiet. Są jedynie takie, które nie zdają sobie sprawy, że są ładne. Piękno jest tym, co czujesz wewnątrz i co odbija się w twoich oczach.

Niewielu ludzi uświadamia sobie, jak ważna dla naszego wizerunku potrafi być odpowiednio dobrana fryzura, garderoba, a co najważniejsze – właściwe dla każdego typu urody – kolory.
Od tych czynników zależy to, jak ludzie nas postrzegają, oceniają, a także traktują w różnych sytuacjach życiowych – czy to na ulicy, przyjęciu, bądź w pracy.
Tak zwane \'pierwsze wrażenie\' odgrywa istotniejszą rolę, niż możemy zdawać sobie z tego sprawę. Wielu z nas nie wie, że nawet minimalna zmiana, np. ułożenia włosów lub koloru czy fasonu ubioru, potrafi wydobyć z człowieka niezauważalny wcześniej blask.

Takie odkrywanie kobiecych oraz męskich atutów i zalet pasjonuje mnie od dawna. W 2008 roku rozpoczęłam zajmować się wizażem profesjonalnie. Odnajdywanie w człowieku jego ukrytego piękna to wielka radość. Podczas konsultacji wizażu i stylizacji każdy dowiedzieć się może wszystkiego o sposobach komponowania garderoby oraz poznać techniki wykonywania makijażu,co pozwoli poczuć się wyjątkowym na co dzień. Właściwie dobrane dodatki sprawią, że w naszym wizerunku zawsze panować będą harmonia i elegancja.
Zapewniam tym samym, iż nauka pewnych zasad kolorystycznych i sposobu makijażu okaże się ciekawym i owocującym na przyszłość doświadczeniem.


Pracuję tylko na sprawdzonych i profesjonalnych kosmetykach:
artistry
e funkhouser
kryolan

Współpracuję z fotografami, modelkami, fryzjerem, projektantami, florystką oraz organizatorką ślubów.

Serdecznie zapraszam do współpracy

Maria Bałandynowicz

Cena

Cena do uzgodnienia

Dodatkowe informacje:

Link -
Lokalizacjacentrum miasta
Zakres działalności

Zobacz wizytówkę firmy mvisage »
Zobacz więcej produktów/usług firmy mvisage »