Masz firmę ślubną?
Planowanie czas zacząć! znajdź oferty z Twojej okolicy
Pasaż ślubny
Wizytówki
Oferty z komisu
Czego szukasz?

Wyszukiwanie zaawansowane »
Szczegóły produktu/usługi

SEBASTIAN JERYCH

Aktualizacja:2012-11-13 14:38:21
Kategoria:Wizaż
Firma:SEBASTIAN JERYCH
Nazywam się Sebastian Jerych. Jestem wizażystą, stylistą, charakteryzatorem. Jest tylko jedno credo w moim życiu i pracy: oddanie ideom piękna i kreatywności oraz pasja w wykonywaniu tych empirycznych form.
Pracując aktywnie w tym zawodzie wiem, że wizerunek stał się bardzo ważną gałęzią mody. jest coraz bardziej znaczącym środkiem mocno eksponowanym w każdym środku masowego przekazu. odgrywa pierwszoplanową rolę w kreowaniu osobowości. Współtworzy klimat i charakter zdjęć. Odpowiednio dobrany dodaje chęci do życia i odwagi, dzięki czemu stawiamy czoło wszystkiemu co nas czeka i z większą pewnością rzucamy się w wir codziennych zajęć. Jest wizytówką oznajmującą całemu światu nasze myśli i uczucia. Identyfikuje naszą przynależność do danej grupy społecznej czy subkultury.
Jako wizażysta i stylista fryzur czuję się dzieckiem świata mody i rynku kosmetycznego. Wykonując zawód przeznaczony dla pasjonatów i osób kreatywnych, świadomie posługuję się kolorem i formą, jako środkiem przekazu niezbędnym przy tworzeniu indywidualnego dla odbiorcy wizerunku. W swej pracy opieram się na nowatorskich technikach, filozofii koloru i etyce zawodowej. Czuję się odpowiedzialny za realizację projektu i powodzenie przedsięwzięcia. Moja elastyczność i przyjazne nastawianie na partnerską i bezpośrednią współpracę z klientem sprawiły, że w krótkim czasie zaistniałem w Polsce na rynku kosmetycznym, reklamowym jak i w świecie mody. Dokładam wszelkich starań, aby moja kreatywność polegała na świeżych, nowatorskich pomysłach i niekonwencjonalnych rozwiązaniach przy wszelkiego rodzaju realizacjach.
Dowodem czego jest zdobycie przeze mnie 1 miejsca w 2 Polskich eliminacjach do Mistrzostw Świata w Makijażu artystycznym, a co za tym tytułu Mistrza Polski oraz Make Up Artist of The Year 2001. Liczne publikacje na łamach magazynów, praca przy kampaniach reklamowych, teledyskach, koncertach z wieloma gwiazdami polskiej sceny muzycznej oraz filmu.

Cena

100,00 PLN

Dodatkowe informacje:

Link -
Lokalizacjacentrum miasta
Zakres działalnościłódzkie,

Zobacz wizytówkę firmy SEBASTIAN JERYCH »
Zobacz więcej produktów/usług firmy SEBASTIAN JERYCH »