Masz firmę ślubną?
Planowanie czas zacząć! znajdź oferty z Twojej okolicy
Pasaż ślubny
Wizytówki
Oferty z komisu
Czego szukasz?

Wyszukiwanie zaawansowane »
Szczegóły produktu/usługi

Studio Filmowe Omega

Aktualizacja:2013-04-08 21:43:21
Kategoria:Filmowanie
Firma:Studio Filmowe Omega
Na co dzień pracujemy przy realizacji programów jako operatorzy kamer, obrazu i wizji. Nieprzerwanie inwestujemy w nasz rozwój, szkolimy się i chętnie podejmujemy nowych projektów, a także wyzwań.
Każdy z naszych operatorów ukończył kurs organizowany przez Kurię Warszawską, który uprawnia do filmowania podczas uroczystości kościelnych.

Często wprowadzamy zmiany w ofercie naszych usług jednocześnie podnosząc jakość i standard wykonania dzieł filmowych. Każdego Klienta traktujemy indywidualnie, pragnąc jego zaufania i satysfakcji z tego co robimy.
Bo przecież film to nie tylko nasza praca, ale i pasja.

Pracujemy na nowoczesnym sprzęcie wysokiej jakości i często korzystamy z rynkowych nowinek technicznych, aby stworzyć niepowtarzalne produkcje.

Materiał filmowy rejestrujemy za pomocą profesjonalnych kamer Sony i Canon Full HD 1080i z oświetleniem LED, a także lustrzanek Canon HDSLR z wymienną optyką. Ponadto do nietypowych ujęć używamy kamer Go-Pro HD Hero 2 i 3 z obiektywami szerokokątnymi i szeroką gamą przydatnych akcesoriów.

Dysponujemy systemami stabilizacji ruchu kamery typu Steadicam, a także systemem płynnej, poziomej jazdy firmy Slidekamera.

Dźwięki rejestrujemy przy użyciu mikrofonów i mikroportów Sennheiser oraz cyfrowych rejestratorów.

Montaże filmów odbywają się na profesjonalnych zestawach montażowych, gwarantujących najwyższą jakość materiału filmowego.

Serdecznie zapraszamy na naszą stronę internetową www.studiofilmoweomega.pl, oraz na nasz kanał youtube http://www.youtube.com/user/studiofilmoweomega/videos?flow=grid&view=0 na którym zamieszczone są przykładowe klipy zrealizowane przez naszą firmę.

O naszych aktualnych promocjach można dowiedzieć się na naszym profilu FanPage Facebook https://www.facebook.com/StudioFilmoweOmega.

Cena

2 300,00 PLN

Dodatkowe informacje:

AlbumJest
Ceremonia kościelnaJest
Linkwww.studiofilmoweomega.pl
Lokalizacjacentrum miasta
PlenerJest
Plener nocnyJest
Plener w innym dniuJest
PrzygotowaniaJest
ReportażJest
SprzętPracujemy na nowoczesnym sprzęcie wysokiej jakości i często korzystamy z rynkowych nowinek technicznych, aby stworzyć niepowtarzalne produkcje.
Stannowy
Zakres działalnościdolnośląskie, kujawsko-pomorskie, lubelskie, lubuskie, łódzkie, małopolskie, mazowieckie, opolskie, podkarpackie, podlaskie, pomorskie, śląskie, świętokrzyskie, warmińsko-mazurskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie,

Zobacz wizytówkę firmy Studio Filmowe Omega »
Zobacz więcej produktów/usług firmy Studio Filmowe Omega »