Masz firmę ślubną?
Planowanie czas zacząć! znajdź oferty z Twojej okolicy
Pasaż ślubny
Wizytówki
Oferty z komisu
Czego szukasz?

Wyszukiwanie zaawansowane »
Szczegóły produktu/usługi

Villa Caprice

Aktualizacja:2012-10-12 19:07:13
Kategoria:Restauracje
Firma:Villa Caprice
Marzymy o tym by ten szczególny dzień, w którym mówimy sobie sakramentalne TAK był jedyny i niepowtarzalny. Pragniemy w pamięci zachować każdy szczegół. Miejscem, które to zapewni jest właśnie Villa Caprice. Wyrwany z szarości dnia codziennego i odbiegający od otaczającej nas rzeczywistości, kawałek raju, pomoże Wam w przeżyciu tego dnia niczym z bajki, w której każda Młoda Para poczuje się jak książę i księżniczka, a goście przywitani będą jak na królewskim dworze. Uwieczni niezapomniane chwile oddając nam swoją cząstkę tajemniczości i profesjonalizmu.
Z myślą o naszych Gościach dopracowaliśmy najmniejszy szczegół w stworzeniu tego niepowtarzalnego miejsca.

Villa Caprice oferuje Parom Młodym pełną gamę usług związanych z przygotowaniem ślubu i całą ceremonią weselną. Profesjonalna obsługa zaopiekuje się, każdym elementem, zadba o wszystkie szczegóły oraz pomoże w podjęciu decyzji. Poczynając od kwiatów, dekoracji i muzyki, kończąc na wyśmienitym cateringu. Każda para może liczyć na imprezę zgodną z ich życzeniami.

Obiekt jest doskonałym miejscem na zorganizowanie wymarzonego wesela.

Po zabawie do białego rana na gości weselnych czekają specjalnie przygotowane pokoje w hoteliku oraz romantyczny apartament dla nowożeńców.

Cena

Cena do uzgodnienia

Dodatkowe informacje:

Ilość miejsc -
Kuchnia -
Link -
Lokalizacja
Przeznaczenie
Styl
Zakres działalnościdolnośląskie,

Zobacz wizytówkę firmy Villa Caprice »
Zobacz więcej produktów/usług firmy Villa Caprice »