Masz firmę ślubną?
Planowanie czas zacząć! znajdź oferty z Twojej okolicy
Pasaż ślubny
Wizytówki
Oferty z komisu
Czego szukasz?

Wyszukiwanie zaawansowane »
Szczegóły produktu/usługi

wideofilmowanie, fotografia ślubna Częstochowa

Aktualizacja:2013-02-25 14:14:33
Kategoria:Filmowanie
Firma:Adanti STUDIO VIDEO
Zajmujemy się głównie produkcją filmów i zdjęć z uroczystości ślubnych. Przez wiele lat naszej działalności realizowaliśmy zlecenia od wielu instytucji ( np. wieloletnią obsługę Zlotów Kombatantów Wojskowych, Synów Pułku, Kronikę Mistrzostw Fryzur i Makijażu Artystycznego, jubileusze zakładów pracy, niezliczone studniówki i komunie), traktujemy to jednak jako epizody.
Film weselny to nie tylko sprawne nagranie i precyzyjny montaż. Projektujemy indywidualne okładki filmów DVD w oparciu o wykonane zdjęcia weselne według własnych szablonów lub oczekiwań klienta. Płyty DVD mają interaktywne menu z animowanym wyborem scen.
Album ślubny może mieć formę wydrukowanej książki na wysokiej jakości papierze kredowym w twardej skórzanej inkrustowanej oprawie według indywidualnego projektu w porozumieniu z klientem.Jak często spotkaliście propozycję: \"cenę dostosowujemy do możliwości klienta\", \"koszt usługi ustalamy indywidualnie na spotkaniu\"? My nie różnicujemy klientów. U nas wszystko jest jasne i oczywiste.

Wybierając połączoną usługę film+foto proponujemy atrakcyjny rabat.Filmy rejestrujemy w technologii fullHD 1920x1080 oraz na życzenie SD 720x576.Do rejestracji dźwięku stosujemy mikrofony o charakterystyce dookólnej lub kierunkowej

dobieranej w zależności od rodzaju i miejsca nagrania.

Dla uzyskania jeszcze lepszej jakości ścieżki muzycznej stosujemy zewnętrzne rejestratory cyfrowe

nagrywające dźwięk źródłowy.Na życzenie film przygotowujemy z dźwiękiem przestrzennym Dolby Digital 5.1.

Cena

1 650,00 PLN

Dodatkowe informacje:

AlbumJest
Ceremonia kościelnaJest
Linkhttp://www.adanti.pl
Lokalizacjacentrum miasta
PlenerJest
Plener nocnyJest
Plener w innym dniuJest
PrzygotowaniaJest
ReportażJest
Sprzęt
Stannowy
Zakres działalnościdolnośląskie, kujawsko-pomorskie, lubelskie, lubuskie, łódzkie, małopolskie, mazowieckie, opolskie, podkarpackie, podlaskie, pomorskie, śląskie, świętokrzyskie, warmińsko-mazurskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie,

Zobacz wizytówkę firmy Adanti STUDIO VIDEO »
Zobacz więcej produktów/usług firmy Adanti STUDIO VIDEO »