Masz firmę ślubną?
Planowanie czas zacząć! znajdź oferty z Twojej okolicy
Pasaż ślubny
Wizytówki
Oferty z komisu
Czego szukasz?

Wyszukiwanie zaawansowane »
Szczegóły produktu/usługi

wodzirej-dj.pl Jarosłąw Skrabek

Aktualizacja:2012-10-12 22:19:17
Kategoria:DJ
Firma:wodzirej-dj.pl Jarosłąw Skrabek
Jarosław Skrabek - wodzirej-dj, od 20 lat zajmuję się oprawą muzyczną i prowadzeniem wszelkich imprez na terenie całego kraju.

Jako Wodzirej - bawię, zachęcam do zabawy i śpiewam razem z gośćmi.

Jako DJ - gram muzykę starą, nową i najnowszą, polską i zagraniczną, łatwo wpadającą w ucho, a przede wszystkim do tańca - zawsze odpowiednio dobraną do charakteru imprezy.

Wesela - powitanie gości, wznoszenie i śpiewanie toastów, zabawa przy stole i śpiewanie piosenek biesiadnych, oczepiny , zabawy i konkursy.

Studniówki - powitanie i rozpoczęcie polonezem, pomoc w nagłośnieniu i oświetleniu przedstawień przygotowanych przez uczniów, możliwość dopasowania muzyki do życzeń bawiących się.

Sylwester, bal karnawałowy, bankiet, impreza integracyjna, imprezy rodzinne, firmowe, szkolne - odpowiednio dobrana muzyka i prowadzenie imprez według życzeń zamawiającego.

Posiadam kompletny sprzęt oświetleniowy i nagłośnieniowy. Wszystko, co potrzebuję od organizatora, to jedno gniazdko z prądem.

Uwaga! Służę pomocą przy organizowaniu innych usług związanych z imprezami okolicznościowymi (fotograf, videofilmowanie, dekoracja sali, itd.)

Cena

Cena do uzgodnienia

Dodatkowe informacje:

Link -
Styl
Zakres działalnościłódzkie,

Zobacz wizytówkę firmy wodzirej-dj.pl Jarosłąw Skrabek »
Zobacz więcej produktów/usług firmy wodzirej-dj.pl Jarosłąw Skrabek »