Masz firmę ślubną?
Planowanie czas zacząć! znajdź oferty z Twojej okolicy
Pasaż ślubny
Wizytówki
Oferty z komisu
Czego szukasz?

Wyszukiwanie zaawansowane »
Szczegóły produktu/usługi

www.organizacjaslubow-poznan.pl

Aktualizacja:2012-10-31 15:42:23
Kategoria:Dekoracje sal i kościołów
Firma:www.organizacjaslubow-poznan.pl
Mday - organizacja Ślubów i Wesel,
Kompleksowa i profesjonalna obsługa. Najpiękniejsza oprawa i dekoracje.
Nasze motto \"Wasz Ślub - Nasza Pasja\" podkreśla sposób w jaki zespół MDAY podchodzi do organizacji nietuzinkowych ceremonii i przyjęć weselnych oraz bajecznych rodzinnych uroczystości.
Kompleksowa organizacja ślubu i wesela obejmuje przygotowanie ślubnej ceremonii i przyjęcia weselnego od A do Z, a przede wszystkim, nasz osobisty nadzór nad całością przygotowań i ich realizacją w dniu ślubu.
Przedstawiana oferta opiera się na oszczędności czasu i stresów związanych z wyborem podwykonawców, negocjacji cen i opanowaniu każdej z kilkudziesięciu czynności niezbędnych w organizacji tego wyjątkowego dnia.
Na podstawie Państwa życzeń przygotujemy indywidualną ofertę zawierającą szeroki wybór każdego z wymarzonych elementów tego jedynego w swoim rodzaju Dnia takich jak: miejsca zaślubin, przyjęcia weselnego, zaproszeń, dekoracji, oprawy muzycznej, fotografii, filmowania, doboru menu, transportu, opieki nad gośćmi, wizażu, listy prezentów, noclegów oraz wielu wyjątkowych rozwiązań podkreślających indywidualny charakter tego Dnia.
Ułożymy dla Państwa precyzyjny harmonogram działań przedślubnych i rozliczeń z podwykonawcami oraz scenariusz Dnia Ślubu.

Cena

Cena do uzgodnienia

Dodatkowe informacje:

Kolorbiały, brązowy, czarny, czerwony/bordowy, inny, niebieski/granatowy, zielony, żółty,
Link -
Stylklasyczny
Zakres działalnościwielkopolskie,

Zobacz wizytówkę firmy www.organizacjaslubow-poznan.pl »
Zobacz więcej produktów/usług firmy www.organizacjaslubow-poznan.pl »