Masz firmę ślubną?
Planowanie czas zacząć! znajdź oferty z Twojej okolicy
Pasaż ślubny
Wizytówki
Oferty z komisu
Czego szukasz?

Wyszukiwanie zaawansowane »

Serwis dla firm ślubnych

Sekcja „Oferty ślubne” stanowi pasaż z tysiącami ofert z branży ślubnej i weselnej.

Opis każdego produktu uwzględnia zarówno ogólne parametry - takie jak cena, przeznaczenie, styl - jak i bardziej szczegółowe, charakterystyczne dla danej kategorii - np. ilość osób w zespole muzycznym, rodzaj proponowanej kuchni w przypadku firm cateringowych.

Dzięki temu użytkownicy mogą błyskawicznie dotrzeć do najbardziej atrakcyjnych - nie tylko z finansowego punktu widzenia - propozycji.

Po podjęciu decyzji jedno kliknięcie przekierowuje użytkownika na stronę sprzedawcy, ponieważ to tam odbywa się bezpośrednia transakcja.

Równolegle do Katalogu Ofert rozbudowany zostanie Katalog Firm, w którym wystawcy z branży ślubnej będą mogli udostępnić swoją wizytówkę. Oprócz zwyczajowych danych teleadresowych będzie zawierała mapkę dojazdu, formularz kontaktowy oraz pliki w różnych formatach - np. muzycznych lub graficznych - co jest ważne w przypadku zespołów, DJ-ów, dekoratorów, florystów i restauracji. Aby zobaczyć cennik kliknij tutaj.

Oprócz przedsiębiorców, w serwisie (poprzez Komis Ślubny) swoje ogłoszenia mogą wystawiać również osoby prywatne. Aby dodać ogłoszenie kliknij tutaj.