Masz firmę ślubną?
Planowanie czas zacząć! znajdź oferty z Twojej okolicy
Pasaż ślubny
Wizytówki
Oferty z komisu
Czego szukasz?

Wyszukiwanie zaawansowane »

Fundusze Europejskie

 


 

Dotacje na innowacje. Inwestujemy w waszą przyszłość

 

Uprzejmie informujemy, iż firma ŚlubnyTarg.pl realizuje projekt pt. „Rozbudowa portalu ŚlubnyTarg.pl o nowe e-usługi związane z branżą ślubną” na który otrzymała dofinansowanie w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka na lata 2007 – 2013, Oś priorytetowa 8 Społeczeństwo informacyjne – zwiększenie innowacyjności gospodarki; Działanie 8.1 Wspieranie działalności gospodarczej w dziedzinie gospodarki elektronicznej. Uprzejmie informujemy, iż realizowany przez nas projekt inwestycyjny:

Nazwa Beneficjenta:  ŚlubnyTarg.pl sp. z o.o.
Wartość projektu:  944 872,00 PLN
Udział Unii Europejskiej:  668 865,00 PLN
Okres realizacji: od 01.09.2010
  do 31.08.2012Chcielibyśmy zaprosić Państwa do przesyłania ofert w odpowiedzi na zapytania ofertowe związane z ww. projektem:

- Zapytanie ofertowe: Koszt zewnętrznej obsługi informatycznej
- Zapytanie ofertowe: Opłaty czynszowe
- Zapytanie ofertowe: Zakup systemu
- Zapytanie ofertowe: Usługi Public Relations
- Zapytanie ofertowe: Reklama AdWords w Google
- Zapytanie ofertowe: Hosting
- Zapytanie ofertowe: Pozycjonowanie

 

 Wyniki przetargów


W ramach przetargu ofertowego na Opłaty Czynszowe napłynęły 3 oferty. Na podstawie kryterium "ceny" i "lokalizacji" została wyłoniona najkorzystniejsza oferta. Przetarg wygrała firma Beyond Investments Sp. z o.o.

W ramach przetargu ofertowego na Usługi Public Relations napłynęły 3 oferty. Na podstawie kryterium "ceny"  została wyłoniona najkorzystniejsza oferta. Przetarg wygrała firma Montrilo  SC.

W ramach przetargu ofertowego na Koszt Zewnętrznej Obsługi Informatycznej napłynęły 3 oferty. Na podstawie kryterium "ceny" oraz "doświadczenia w realizacji dużych serwisów internetowych" została wyłoniona najkorzystniejsza oferta. Przetarg wygrała firma Codewave SC.

W ramach przetargu ofertowego na Zakup Systemu napłynęły 3 oferty. Na podstawie kryterium "ceny" oraz "doświadczenia w realizacji dużych serwisów internetowych" została wyłoniona najkorzystniejsza oferta. Przetarg wygrała firma Codewave SC.

W ramach przetargu ofertowego na Reklamę Adwords w Google napłynęły 3 oferty. Na podstawie kryterium "ceny"  została wyłoniona najkorzystniejsza oferta. Przetarg wygrała firma Moderator.