Masz firmę ślubną?
Planowanie czas zacząć! znajdź oferty z Twojej okolicy
Pasaż ślubny
Wizytówki
Oferty z komisu
Czego szukasz?

Wyszukiwanie zaawansowane »

Narzędzia dla Pary Młodej

Aby pomóc parom młodym w organizacji wesela przygotowaliśmy następujące narzędzia:

Kalkulator Ślubny
Ustalenie budżetu jest pierwszym, najważniejszym etapem organizacji ślubu. Wstępny kosztorys determinować będzie wszystkie następne Wasze decyzje, warto więc zadbać o to, by był on jak najlepiej oszacowany.

Nasz kalkulator umożliwia planowanie wydatków na wszystkich etapach organizacji, a orientację w  poszczególnych punktach ułatwia pasek pokazujący stopień ich zaawansowania.

Lista Prezentów
Wybór odpowiedniego podarunku to powszechny kłopot wszystkich zaproszonych gości. Zwykle nie mają pojęcia o Waszych preferencjach i skazani są na zgadywanie, co często kończy się dublowaniem ciężkiego AGD.

By uniknąć takich komplikacji, wystarczy skorzystać z  Listy Prezentów, którą udostępnicie zaproszonym przez siebie gościom.

Sporządzić można ją w oparciu o nasz Katalog Ofert, co ułatwi potencjalnym nabywcom dokonanie zakupu. Pozycja na liście będzie linkować do konkretnej oferty w Katalogu. Prezenty „zamówione” zostaną wyraźnie odznaczone na liście, co skutecznie rozwiąże problem ich dublowania.

Lista jest prostym narzędziem ułatwiającym komunikację pomiędzy Wami a Waszymi gośćmi. Dostęp do niej przekazujecie jedynie wybranym osobom, które dzięki niej bez zbędnych przeszkód mogą zdecydować się na konkretny podarunek, dokonać jego „rezerwacji”, a potem nawet zakupu.