Masz firmę ślubną?
Planowanie czas zacząć! znajdź oferty z Twojej okolicy
Pasaż ślubny
Wizytówki
Oferty z komisu
Czego szukasz?

Wyszukiwanie zaawansowane »
Ślub to radosna i wyjątkowa uroczystość. W tym dniu wszystko musi być dopięte na ostatni guzik. Przygotowaniom do uroczystości nie ma końca, są czasochłonne, pracochłonne i często bardzo stresujące.
Zachęcam wszystkich, aby myśleli o swoich nogach. Pamiętajmy, że chowamy je w ciepłych butach –przegrzewając je często źle się dzieje też gdy je narażamy na przemarznięcia.
Większość biżuterii pełni funkcję dekoracyjną - ma służyc podkreśleniu piękna, stylu, czy cech charakteru osoby która ją zakłada. Z tego powodu podczas projektowania i wykonywania biżuterii na pierwszym planie stawia się względy estetyczne i wizualne
Pierścionek zaręczynowy2005-10-21 17:32:49
Dobranie odpowiedniego modelu pierścionka na zaręczyny wcale nie jest takie trudne jak mogłoby się wydawać :) Wystarczy odrobina wyczucia i całkiem niezła znajomość upodobań Wybranki. Łatwe prawda?
Ślub Kasi i Marka odbył się w październiku 2005r. Przyjęcie weselne było w pięknym Pałacu w Wąsowie. Pogoda była wręcz wymarzona, piękne słońce świeciło od rana.
Konsultant Ślubny2005-06-18 15:38:15
Wedding planner, po polsku nazywany konsultantem ślubnym, to pojęcie znane do tej pory głównie z amerykańskich filmów. Fani Jennifer Lopez znają zapewne jej kreację z obrazu pt. "Powiedz tak", gdzie tylko zimna krew głównej bohaterki wraz z zestawem ...
Buty ślubne0000-00-00 00:00:00
Niewygodne, w których każdy krok będzie wiązał się z przeszywającym bólem, skutecznie zepsują najlepszą nawet zabawę. Nieodpowiednio dobrane – zepsują wrażenie wywołane przez najciekawszą suknię.
«       1  |  ...  |  35  |  36  |  Strona 37