Masz firmę ślubną?
Planowanie czas zacząć! znajdź oferty z Twojej okolicy
Pasaż ślubny
Wizytówki
Oferty z komisu
Czego szukasz?

Wyszukiwanie zaawansowane »
Przysięga Małżeńska2006-11-17 14:17:12
Tekst przysięgi małżeńskiej jest jedną z najważniejszych obietnic w życiu człowieka. Bez względu na to, czy składana jest ona w Kościele czy w Urzędzie Stanu Cywilnego.
Przedłużanie włosów2006-11-11 21:27:37
Marzeniem wielu kobiet od zawsze były długie, zdrowe i sprężyste włosy. Dotychczas tylko nieliczni mogli sobie pozwolić na spełnienie tego marzenia...
Kolor włosów na ślub2006-11-11 21:24:21
W tym sezonie królują kontrasty. Równie modne są proste, gładkie pasma, jak i obfite loki. Na topie są też upięcia luźne lub wykorzystujące trend „dwie fryzury w jednej”
Makijaż Permanentny2006-11-11 21:12:31
Makijaż permanentny to nowoczesna metoda stosowana celem korekty niedoskonałości urody lub jej wzmocnienia. Jest to wielka wygoda, oszczędność czasu i pieniędzy, a co najważniejsze widoczny efekt.
Jak wiązać krawat2006-10-25 16:32:54
Krawat to coś więcej niż tylko kawałek tkaniny zawiązany wokół szyi. Dobry krawat dodaje mężczyźnie uroku, kiepski może nawet zniszczyć efekt garnituru. Krawat to swoista ‘ biżuteria ‘ mężczyzny, jest najważniejszym i najbardziej ...
Zimowe problemy z cerą2006-10-25 00:00:00
Na dworze wieje silny wiatr w policzki szczypie mróz a do tego wszystkiego marznąca mżawka osadza się na twarzy – to znak że nadszedł trudny czas dla twojej cery.
Dlaczego bierzemy ślub ?2006-10-20 14:43:48
Pomimo tego, że życie bez ślubu w dzisiejszych czasach jest dopuszczalne i akceptowne przez społeczeństwo, większość z nas decyduje się zalegalizować związek, pomimo niezbyt zachęcających statystyk rozwodowych. Dlaczego ?
Bronisze, 28 września 2006 r - Biuro Kwiatowe Holandia oraz Warszawski Rolno-Spożywczy Rynek Hurtowy S.A. Bronisze zorganizowały drugi w tym roku Międzynarodowy Pokaz Florystyczny pt. „Pamiętajmy o ...” adresowany do florystów z całej ...
Schludny elegancki wygląd mężczyzny w dużej mierze zależy od właściwej dbałości o wygląd i dopasowanie koszuli. Bez wątpienia musi ona być starannie wyprasowana, szczególnie rękawy gładkie, a nie w kant.
Ślubny welon2006-08-01 16:23:54
Welon Panny młodej, jak i wiązanka ślubna, mają nawet dłuższą historię, aniżeli suknia ślubna. Welon, który był żółty w starożytnej Grecji, a czerwony w starożytnym Rzymie, miał swój początek wieki temu. Zwykle zakrywał Pannę Młodą od stóp do głów i miał
Cudowne właściwości lecznicze żurawiny znane są od wieków. Wnikliwe badania naukowe stale dostarczają potwierdzeń i wciąż przynoszą nowe odkrycia w tej dziedzinie.
Ile kosztuje ślub?2006-07-07 15:16:43
Finansowo, psychicznie, emocjonalnie - wiele par zaciąga dług, aby sprostać wygórowanym kosztom wesela i z nim wchodzą w początek wspólnego życia
Ślub już nie długo? Droga Przyjaciółko, czy zajęłaś się już organizacją wieczoru panieńskiego? Jeśli nie to czas najwyższy, gdyż od dawien dawna, to właśnie Twoje zadanie, a spoczywa na Tobie nie mała odpowiedzialność
Ślub to radosna i wyjątkowa uroczystość. W tym dniu wszystko musi być dopięte na ostatni guzik. Przygotowaniom do uroczystości nie ma końca, są czasochłonne, pracochłonne i często bardzo stresujące.
Zachęcam wszystkich, aby myśleli o swoich nogach. Pamiętajmy, że chowamy je w ciepłych butach –przegrzewając je często źle się dzieje też gdy je narażamy na przemarznięcia.
Większość biżuterii pełni funkcję dekoracyjną - ma służyc podkreśleniu piękna, stylu, czy cech charakteru osoby która ją zakłada. Z tego powodu podczas projektowania i wykonywania biżuterii na pierwszym planie stawia się względy estetyczne i wizualne
Pierścionek zaręczynowy2005-10-21 17:32:49
Dobranie odpowiedniego modelu pierścionka na zaręczyny wcale nie jest takie trudne jak mogłoby się wydawać :) Wystarczy odrobina wyczucia i całkiem niezła znajomość upodobań Wybranki. Łatwe prawda?
Ślub Kasi i Marka odbył się w październiku 2005r. Przyjęcie weselne było w pięknym Pałacu w Wąsowie. Pogoda była wręcz wymarzona, piękne słońce świeciło od rana.
Konsultant Ślubny2005-06-18 15:38:15
Wedding planner, po polsku nazywany konsultantem ślubnym, to pojęcie znane do tej pory głównie z amerykańskich filmów. Fani Jennifer Lopez znają zapewne jej kreację z obrazu pt. "Powiedz tak", gdzie tylko zimna krew głównej bohaterki wraz z zestawem ...
Buty ślubne0000-00-00 00:00:00
Niewygodne, w których każdy krok będzie wiązał się z przeszywającym bólem, skutecznie zepsują najlepszą nawet zabawę. Nieodpowiednio dobrane – zepsują wrażenie wywołane przez najciekawszą suknię.
«       1  |  ...  |  35  |  36  |  Strona 37