Masz firmę ślubną?
Planowanie czas zacząć! znajdź oferty z Twojej okolicy
Pasaż ślubny
Wizytówki
Oferty z komisu
Czego szukasz?

Wyszukiwanie zaawansowane »
Notatnik Panny Młodej2012-08-09 08:22:51

Odnaleźć księcia z bajki - zrobione. Pierścionek z brylantem/cyrkonią/perełką – załatwione. Odnaleźć księcia z bajki to nie lada wyczyn. Czekać cierpliwie, aż się oświadczy w ten jedyny, niepowtarzalny sposób to kolejne osiągniecie. Pozostaje tylko oczekiwanie na cud – ustalenie daty ślubu.

Jak już to nastąpi to cały świat przewraca się do góry nogami. Przygotowania, planowanie, lista gości, zaproszenia, suknia ślubna, lista gości, zaproszenia, suknia ślubna i tak w kółko. Jeśli choć raz pomagałaś w przygotowaniach do ślubu siostrze, przyjaciółce, koleżance to bardzo dobrze wiesz o ilu rzeczach należy pamiętać, a o ilu rzeczach można tak łatwo zapomnieć. Pamiętacie ile problemów pojawia się po drodze: wymarzona suknia leży fatalnie, fryzura, nie pasuje, wiązanka jest nie tego koloru, sala o której marzyłaś jest zarezerwowana właśnie w ten dzień.

Przygotowując plan działania sama nie wiedziałabym od czego zacząć. Teraz mając Notatnik Panny Młodej pod ręka nawet nie musiałabym o tym myśleć. Od samego początku spodobał mi się ten pomysł, takie niezwyczajne abc ślubne. Zapisując stronę po stronie nie sposób pogubić się w planowaniu. Krok po kroku możecie zrealizować zamierzony plan odznaczając kolejne obowiązki.

Ten jakże prosty w swojej formie, nie wielki, bo formatu A5 Notatnik sprawi, że przygotowania do ślubu będą przyjemnością, a nawet problemy pojawiające się po drodze zostaną rozwiązane bez większego trudu. Pomijając jego funkcjonalność, jest on także genialna pamiątka, do której możecie wracać za każdym razem . Wszystkie drobne szczegół przygotowań, które z czasem ulatują w niepamięć, będziecie mieli  w jednym miejscu.

Muszę przyznać otwarcie, że najbardziej spodobały mi się kieszonki oraz folie, w których możecie schować paragony, wizytówki, wycinki z gazet, wydrukowane informacje z internetu. Te drobne, ale niezbędne informacje najłatwiej jest zgubić. Biorąc pod uwagę, że Notatnik Panny Młodej jest dość niewielki zmieści się w każdej torebce. Wszystkie potrzebne informacje możecie mieć więc zawsze pod ręką.

Mogę się wiec pokusić o stwierdzenie, że Notatnik Panny Młodej jest niezbędny w przygotowaniach do ślubu i wesela i jakże ładny przy tym.

                notatnik-panny-mlodej-1_1024   notatnik-panny-mlodej-2_1024

                notatnik-panny-mlodej-3_1024   notatnik-panny-mlodej-5-main_480

 

M.N.

 

 

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.
ue_stopka_369
Fundusze Europejskie – dla rozwoju innowacyjnej gospodarki - inwestujemy w Waszą przyszłość.