Masz firmę ślubną?
Planowanie czas zacząć! znajdź oferty z Twojej okolicy
Pasaż ślubny
Wizytówki
Oferty z komisu
Czego szukasz?

Wyszukiwanie zaawansowane »
Tablice gości i szablony stołów na wesela2018-07-03 11:38:33

Odpowiednie rozmieszczenie gości na weselu to zdecydowanie jedno z największych wyzwań organizacyjnych. W teorii nie jest to szczególnie skomplikowane, ale w praktyce często okazuje się, że jest to próba, której naprawdę trudno sprostać. Pod uwagę należy wziąć nie tylko kwestie towarzyskie wśród zaproszonych gości, ale również łatwość dostania się na swoje miejsce, odległość od parkietu, wygodę poruszania się między stołami czy widoczność młodej pary. Warto ułatwić sobie to trudne zadanie za pomocą tablic gości i szablonów stołów weselnych.

 

Opcja łatwiejsza – brak przypisanych miejsc

Zdecydowanie najłatwiejszą opcją związaną z rozmieszczeniem gości jest nieprzypisywanie im konkretnych miejsc. W takiej sytuacji bardzo przyda się tablica gości weselnych, na której można przypisać gości do wybranych stołów. Jest to spore ułatwienie, ponieważ na takiej tablicy znajduje się przejrzysty plan stołów wraz z nazwiskami gości. Dzięki temu każdy z nich szybko znajdzie swój stół, co zapobiegnie zamieszaniu podczas wchodzenia na salę weselną.

Elegancka tablica gości wraz z szablonem stołów powinna być dopasowana do pozostałych dekoracji zarówno pod kątem kolorystyki, jak i projektu. Najlepiej zamówić ją jednocześnie z zaproszeniami i innymi dodatkami, dzięki czemu efekt będzie naprawdę piękny.

zdjęcie planu stołów weselnych od RozsadnePannyMlode.pl

 

Przypisane miejsca – szablon stołów weselnych to podstawa

Przypisanie miejsc gościom na weselu ma wiele zalet, z których największą jest to, że wszyscy szybko i bez problemu znajdą swój stół oraz miejsce, do którego są przypisani Pomogą w tym szablony stołów weselnych. Tablica z planem stołów i nazwiskami gości powinna być umieszczona w widocznym miejscu oraz w taki sposób, aby zebrani przed nią goście nie blokowali wejścia.

Warto pamiętać, że taka tablica jest również elementem dekoracyjnym sali. Co więcej, jest jedną z pierwszych rzeczy, na które goście zwrócą uwagę, dlatego nie można przesadzić z nadmiarem dekoracji. Najważniejsze jest to, aby tablica była czytelna, dlatego lepiej zrezygnować z artystycznej lub bardzo skomplikowanej czcionki i postawić na prosty projekt z klasyczną czcionką.