Masz firmę ślubną?
Planowanie czas zacząć! znajdź oferty z Twojej okolicy
Pasaż ślubny
Wizytówki
Oferty z komisu
Czego szukasz?

Wyszukiwanie zaawansowane »
Wybór odpowiedniego pierścionka zaręczynowego, a następnie moment oświadczyn to dla mężczyzn ogromna dawka stresu. W końcu każdy pragnie, aby pierścionek przypadł do gustu jego wybrance, ponieważ będzie go nosiła do końca życia. Jak zatem wybrać ...
Na temat wieczoru kawalerskiego krąży wiele mitów i legend. Z pewnością to impreza z grona tych, które pamięta się przez całe życie. Warto jednak wcześniej tak zorganizować wieczór kawalerski, by uniknąć przykrych niespodzianek lub przykrych konsekwencji.
Wieczór kawalerski to ostatni etap wolności przed ślubem. Krąży o nim dużo mitów, jako o ostatniej szansie na zaznanie rozkoszy wolności.
Panie Panom zamawiają.2012-06-08 10:25:06
–Dziś nikogo już nie zadowalają garnitury produkowane sieciowo– mówi Karol Gręda, główny projektant modowej marki Karol Gręda.
Diabeł tkwi w szczegółach2008-11-11 21:47:31
Dobór odpowiednich dodatków do stroju pana młodego nie jest oczywiście sprawą tak skomplikowaną jak wykreowanie idealnej panny młodej, jednak warto poświęcić mu kilka minut uwagi…
… są silni, zdecydowani, odpowiedzialni i majętni, ale zarazem czuli, wrażliwi, zgodnie z najnowszym trendem – empatyczni, ale oczywiście tak… po męsku.
Walcz z łupieżem2008-10-23 19:48:10
Problem nadmiernego łuszczenia się naskórka głowy połączony nierzadko ze stanem zapalnym, czyli zwyczajny łupież dotyczy wielu osób, szczególnie mężczyzn. By walczyć z tym uciążliwym problemem, warto dowiedzieć się czegoś na temat wroga…
Mężczyzna u kosmetyczki…2008-09-25 11:03:01
… to coraz mniej niezwykły widok. Choć nadal wielu panów uważa ten upowszechniający się zwyczaj za upadek obyczajów, w gabinetach kosmetycznych zaczyna jednak rosnąć plik męskiej prasy.
Golenie – poranna tortura2008-09-10 14:20:02
Nie jest nam obca walka z połaciami niechcianego włosa porastającymi nasze umęczone nogi, dlatego mężczyźni, którzy każdego poranka mierzą się z okrutną naturą, mogą w tym wypadku liczyć na nasze zrozumienie.
Muszka czy fular?2008-08-21 16:18:27
Zwykle zazdrościmy panom ich stoickiego podejścia do mody. Większość z nas już na dwie godziny przed wieczornym wyjściem w amoku nurkuje w przepastnej szafie, by po chwili wynurzyć się z niej z jękiem: „Nie mam co na siebie włożyć!”...
Historia krawata2008-08-07 14:45:07
Trudno sobie wyobrazić sukces bez szyi przyozdobionej owym cienkim płatem tkaniny, tym bardziej, że krawat coraz śmielej anektuje też przestrzeń mody damskiej.
Ślub po męsku2008-08-05 10:32:38
Pan młody zwykle stoi nieco w cieniu swojej wybranki – jego strój rzadko wzbudza jakiekolwiek komentarze, gdyż uwaga gości całkowicie skupiona jest na sukni panny młodej.
Klasyczne kanony męskiej mody są dość sztywne i mimo ciągle zmieniających się trendów klasyka jest odporna na te chwilowe zawirowania. Oczywiście, stroje klasyczne też są lekko modyfikowane, lecz zmiany te są stosunkowo wolne...
Jak wiązać krawat2006-10-25 16:32:54
Krawat to coś więcej niż tylko kawałek tkaniny zawiązany wokół szyi. Dobry krawat dodaje mężczyźnie uroku, kiepski może nawet zniszczyć efekt garnituru. Krawat to swoista ‘ biżuteria ‘ mężczyzny, jest najważniejszym i najbardziej ...
Schludny elegancki wygląd mężczyzny w dużej mierze zależy od właściwej dbałości o wygląd i dopasowanie koszuli. Bez wątpienia musi ona być starannie wyprasowana, szczególnie rękawy gładkie, a nie w kant.