Masz firmę ślubną?
Planowanie czas zacząć! znajdź oferty z Twojej okolicy
Pasaż ślubny
Wizytówki
Oferty z komisu
Czego szukasz?

Wyszukiwanie zaawansowane »
Niezwykłe i niezapomniane wesele - najbardziej modne dekoracje i dodatki tego sezonu2018-05-07 13:59:56

Wesele to bardzo ważna i wyczekiwana uroczystość. Wiążę się ona z wieloma niezbędnymi przygotowaniami -wszystko po to, aby ten dzień pozostał niezapomniany w pamięci wszystkich uczestników na długie lata.

 

Każda Para Młoda z pewnością chciałaby, aby wszystko w dniu ślubu oraz wesela pozostało zapięte na ostatni guzik i wypadło jak najlepiej. W tym celu na wiele miesięcy, a czasem nawet lat przed wydarzeniem organizuje atrakcje oraz dodatki, tak aby ślub i wesele zostały dopracowane we wszystkich szczegółach.

Każdego roku w kwestii weselnych dekoracji pojawiają się nowe trendy oraz dodatki. Wszystko to za sprawą tego, że dekoracja sali weselnej odgrywa bardzo ważną rolę. Za pomocą odpowiednich dodatków można stworzyć niepowtarzalny klimat, który uświetni imprezę. Popularne są między innymi dekoracje świetlne, które mogą przybierać różnorodną formę i często mają dość spersonalizowany charakter (np. podświetlane imiona Pary Młodej).  Takie światła na wesele od lat zyskują coraz to większą popularność i cieszą się dużym powodzeniem - dlatego też, że prezentują się bardzo ładnie na weselnym filmie oraz zdjęciach. Wśród gotowych dekoracji świetlnych, które można wynająć oraz uświetnić nimi wygląd sali weselnej jednym z najpopularniejszych jest duży napis składający się w LOVE. Ledowy napis stanowi świetną ozdobę - doskonale sprawdza się, kiedy w sali jest jedna pusta ściana przy której można ją postawić - jeśli nie ma takiej możliwości, większość napisów tego typu można ustawić również na zewnątrz, na przykład w ogrodzie.

Wśród innych popularnych trendów weselnych znajduje się między innymi fotobudka, którą można wynająć od wielu firm. Pozwala ona na doskonałą zabawę gościom oraz wykonanie bardzo pamiątkowych zdjęć - w różnorodnych przebraniach i z wykorzystaniem ciekawych gadżetów (jak na przykład wąsy czy plakietki ze śmiesznymi napisami). Kolejnym bardzo popularnym pomysłem na uświetnienie imprezy jest wynajęcie przenośnego baru oraz zorganizowanie dla gości pokazu barmańskiego. Jest to z pewnością bardzo pasjonująca atrakcja, której dodatkowym walorem jest możliwość spróbowania wyszukanych i egzotycznych drinków, przygotowanych specjalnie według preferencji obecnych gości.