Masz firmę ślubną?
Planowanie czas zacząć! znajdź oferty z Twojej okolicy
Pasaż ślubny
Wizytówki
Oferty z komisu
Czego szukasz?

Wyszukiwanie zaawansowane »
Jaki Konsultant Ślubny na Wesele plenerowe? 2019-06-24 09:20:36

Jeżeli chcesz zorganizować wesele plenerowe, prawdopodobnie czeka Cię więcej przeszkód, niż gdyby chodziło o zwykłe planowanie wesel. Potrzebna Ci będzie agencja Ślubna, która posiada doświadczenienie w takich weselach i będzie w stanie przygotować uroczystość, która wstrząśnie Twoim światem. Dowiedz się, jacy Konsultanci Ślubni sprawdzą się najlepiej i do czego przywiązywać szczególną wagę organizując wesele pod namiotem!

 

Wesele plenerowe czy wesele pod namiotem to inny zestaw wyzwań dla konsultanta ślubnego, niż zwykłe wesele. Wesele w plenerze to międy innymi inne podejście do dekoracji, zaproszeń, ślubu, a nawet jedzenia! Dochodzi do tego oczywiście również konieczność planowania wesele z uwzględnieniem ewentualnych kaprysów pogody. Polecamy do skorzystania z usług naszej firmy - WINSA Konsultanci Ślubni Kraków - która posiada szerokie doświadczenie w organizacji plenerowych wesel na świeżym powietrzu.

Wesele plenerowe z WINSA

Proces, jakim jest organizacja wesel tak naprawdę zawsze zaczyna sie w podobny sposób - niezależnie, czy to wesele za granicą, miedzynarodowe, plenerowe, czy po prostu, na pięknej, udekorowanej sali weselnej. Pierwszym etapem organizacji i planowania jest spotkanie z Młodą Parą i poznanie ich potrzeb, zachcianek i oczywiście budżetu. W Winsa Agencja Ślubna Kraków zależy nam zawsze na pełnej satysfakcji zakochanych - z tego powodu zawsze zostają w pełni wysłuchani, a nasza usługa ściśle dopasowana do ich potrzeb. Oczywiście nie chodzi tu wyłącznie o ślepe wysłuchanie - w trakcie rozmowy będziemy służyli radami, czy planowanie wesela w określony sposób nie zaszkodzi innym celom, czy nie złamie budżetu, czy nie okaże się trudne z innych powodów - tu wlaśnie przydaje się doświadcznie. Każda dobra agencja ślubna Kraków będzie mogła pochwalić się podobnym procesem - pozostaje oczywiście kwestia, na ile dobrze dana agencja zna się na rzeczy, nie pozostaje jednak wątpliwości, że udanie się do konsultantów ślubnych jest lepszym rozwiązaniem, niż organizacja wesela w plenerze we własnym zakresie.

W ramach przygotowania konkretnie do cudownego wydarzenia, jakim jest Wesele Plenerowe, czynności, które wykonuje WINSA Agencja Ślubna Kraków, to, między innymi:

 • wsparcie w wyborze idealnego miejsca na plenerowe wesele
 • wynajęcie odpowiednich zadaszeń i namiotów (w końcu to wesele pod namiotem Kraków lub jakiekolwiek inne miasto!)
 • opracowanie alternatywnego planu w razie niekorzystnych warunków pogodowych
 • aranżacja przestrzeni zapewniającej idealne rozmieszczenie mebli, nagłośnienia, i oczywiście samego przyjęcia weselnego
 • organizacja zaplecza ludzkiego, jak barmani, kelnerzy, wodzireje
 • organizacja pięknych dekoracji w namiotah i nie tylko
 • przygotowanie oprawy muzycznej, którą zapamiętasz na długo!
 • organizacja przekąsek i aperitifów
 • wszelkie rozliczenia z podwykonawcami
 • koordynacja samej ceremonii wesela plenerowego
 • organizacja noclegów, transportu i innych atrakcji dla Gości weselnych

Wszystkie powyższe punkty wykonane z najwyższą dbałością o szczegóły przez WINSA Agencja Ślubna Kraków zapewnią, że będzie to niezapomniana uroczystosć. Jako konsultanci Ślubni gotowi do mierzenia się z ewentualnymi wyzwaniami, proponujemy także organizację wesel (oraz ślubów!) plenerowych także za granicą!

Wesele pod namiotem na naszej stronie www

Zgłoś się do nas, a Twoje wesele plenerowe będzie piękna i niezapomnianą uroczystością. Zapoznaj się z naszą dokładną ofertą na wesela pod namiotem na naszej stronie internetowej - http://winsa.pl/oferta/sluby-i-wesela-plenerowe/ . Zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego - przedstaw nam swój pomysł, a my wprowadzimy go w życie!