Masz firmę ślubną?
Planowanie czas zacząć! znajdź oferty z Twojej okolicy
Pasaż ślubny
Wizytówki
Oferty z komisu
Czego szukasz?

Wyszukiwanie zaawansowane »
Namioty weselne – niezbędne podczas przyjęcia na świeżym powietrzu 2019-05-10 09:12:04

Gdy za oknem coraz cieplej częściej myślimy o przebywaniu na świeżym powietrzu. Nic, więc dziwnego, że coraz więcej narzeczonych decyduje się na zorganizowanie ślubu pod chmurką. Jest to świetne rozwiązanie, które z pewnością zachwyci gości oraz zapewni niezapomniane wrażenia w czasie przyjęcia.

Do zorganizowania takiego wesela niezbędne jest wykorzystanie namiotu, który ochroni gości przed ewentualnym deszczem i wiatrem. Ściany namiotu wykonane z wysokiej jakości tkanin mogą zostać wykorzystane także, jako moskitiery i ustrzec gości przed natrętnymi insektami z zewnątrz. Namioty aluminiowe firmy Vitabri doskonale sprawdzą się w roli namiotów weselnych - www.vitabri.pl/namioty-weselne. Oferta firmy jest tak szeroka, że każdy będzie mógł dostosować produkt do swoich indywidualnych potrzeb. Namioty aluminiowe są niezwykle lekkie, dzięki czemu łatwo je rozstawimy w każdym miejscu.

Zanim jednak wynajmiemy lub kupimy namiot należy się zastanowić nad funkcjami, jakie będzie spełniał na naszym przyjęciu. Czy zależy nam na tym, aby rozłożyć konstrukcję w krótkim czasie? Czy może ważna będzie dla nas regulowana wysokość? Na te pytania należy sobie koniecznie odpowiedzieć przed przyjęciem, wtedy będziemy mieli pewność, że produkt, na który się zdecydujemy, spełni nasze oczekiwania.

Oprócz powyższego warto rozważyć także, czy zależy nam na tym, aby namiot ochronił gości oraz całe wewnętrze przyjęcie tylko przed deszczem? Jeśli tak, wystarczą namioty aluminiowe, które posiadają materiał jedynie na górze konstrukcji. Z kolei namioty aluminiowe z warstwami materiału również po bokach sprawdzą się, gdy nasze przyjęcie odbędzie się w plenerze, w którym może być wietrznie. Te ostatnie będą także świetnym rozwiązaniem, gdy planujemy całonocne przyjęcie – wtedy boczne warstwy materiału ochronią gości przed wieczornym chłodem.

Należy pamiętać, że weselne namioty aluminiowe nie muszą spełniać wyłącznie roli praktycznej. Mogą być także doskonałym uzupełnieniem dekoracji weselnej. Sprawdzą się szczególnie podczas przyjęć w stylu boho lub rustykalnym. Można także wynająć lub zakupić cały kompleks namiotów w różnych rozmiarach i dzięki nim oddzielić część taneczną sali od strefy gastronomicznej. Takie ustawienie namiotów da także ciekawy efekt wizualny. Dobrym pomysłem podczas wesela w plenerze jest również zorganizowanie pod namiotem atrakcji dla gości – np. foto-budki lub baru z drinkami. Rodziny z dziećmi na pewno docenią zajęcia z animatorem dla najmłodszych gości weselnych. Specjalnie na tę okazję można wykorzystać namiot np. z grafiką z kreskówek. Firma Vitabri ma w swojej ofercie szeroką gamę barw, dzięki czemu materiał namiotu możemy dostosować kolorystycznie do pozostałych elementów przyjęcia.