Masz firmę ślubną?
Planowanie czas zacząć! znajdź oferty z Twojej okolicy
Pasaż ślubny
Wizytówki
Oferty z komisu
Czego szukasz?

Wyszukiwanie zaawansowane »
Co dać najlepszej przyjaciółce w prezencie ślubnym?2017-09-11 15:07:57

Ślub najlepszej przyjaciółki to ogromne wydarzenie. Wybierając prezent ślubny, należy pamiętać, że trzeba w nim uwzględnić także pana młodego. Ciekawym rozwiązaniem w takiej sytuacji będą upominki-przeżycia dla dwojga, np.: degustacji win, kurs sushi, masaż relaksacyjny, zabawa w tunelu aerodynamicznym czy pobyt w Spa. Jeżeli młoda para jest w trakcie budowy domu czy remontu mieszkania, można im ofiarować w prezencie profesjonalną poradę architekta.

Porada architekta jako pomysł na prezent

Pomysły na oryginalne prezenty na ślub można czerpać ze strony internetowej: superprezenty.pl. Profesjonalna porada architekta to rewelacyjny upominek dla pary, która jest w trakcie budowy, remontu bądź kupna domu, mieszkania lub planowania ogrodu. Specjalista obejrzy nieruchomość lub jej ewentualne plany czy zdjęcia i udzieli niezbędnych wskazówek dotyczących np.: aranżacji wnętrz, doboru kolorów i dodatków oraz zastosowania rozwiązań, które ułatwią przystosowanie domu do jego użytkowników.

Obraz na zamówienie

Bardzo kreatywnym prezentem ślubnym będzie obraz na zamówienie przedstawiający młodą parę. To rewelacyjna pamiątka, która będzie zdobić ściany ich mieszkania przez długie lata. Do osoby wykonującej malowidło należy przesłać zdjęcie, którego zawartość ma zostać przelana na płótno. Istnieje możliwość wglądu w przebieg pracy malarza, by dokonać ewentualnych poprawek dotyczących kolorystyki czy dopracowania szczegółów.

Spa dla dwojga i masaże relaksacyjne

Pobyt w Spa bądź voucher na masaż dla dwojga to idealna okazja do zrelaksowania się i odpoczynku po szalonym okresie gorączkowych przygotowań do ślubu i wesela. Wejściówka do saun, basenów i łaźni na pewno ucieszy młodą parę. Popularne masaże dla dwojga to np.: gorącymi kamieniami, świecami, czekoladą, masła Shea czy bambusem.

Prezenty kulinarne

Młodej parze można ofiarować w prezencie ślubnym kolację w ekskluzywnej restauracji, gdzie serwują ich ulubione dania. Posiłek można urozmaicić, zamawiając wcześniej wizytę profesjonalne sommeliera, który zaprosi młodych na degustację wina oraz opowie wiele ciekawostek na temat wytwarzania tego trunku. Oryginalnym pomysłem na ślubny upominek jest niewidzialna kolacja, którą serwują kelnerzy wyposażeni w noktowizory, ponieważ całe pomieszczenie jest wyciemnione. Miłośnikom orientalnej kuchni można ofiarować kurs sushi dla dwojga. Po nauce przygotowywania japońskich przysmaków odbywa się uroczysta degustacja.

Tunel aerodynamiczny

Tunel aerodynamiczny to spełnienie dziecięcych marzeń o lataniu. W urządzeniu przypominającym ogromną tubę wytwarzają się silne podmuchy powietrza, które są w stanie unieść dorosłego człowieka. Tunel służy do ćwiczeń swobodnego opadania dla skoczków spadochronowych. Uczestnicy zabawy przechodzą krótkie szkolenie, następnie ubierają się w specjalne kombinezony, kaski oraz gogle. Kiedy jedna osoba lata w tunelu, druga może robić pamiątkowe zdjęcia lub nagrywać filmy.