Masz firmę ślubną?
Planowanie czas zacząć! znajdź oferty z Twojej okolicy
Pasaż ślubny
Wizytówki
Oferty z komisu
Czego szukasz?

Wyszukiwanie zaawansowane »
Fotobudka - sprawdzona i rekomendowana przez gości atrakcja weselna2017-08-02 09:34:28

Jeśli organizujesz lub planujesz ślub i wiesz, że na Twojej głowie spoczywa cała logistyka, dobrym pomysłem jest założenie osobnego kalendarza, który pozwoli Ci perfekcyjnie zadbać o każdy szczegół imprezy. Jak to się mówi, sukces ma wielu ojców. Pamiętaj jednak, że w grupie potrzeba liderów i koordynatorów. Jeśli mamy na myśli ślub – najczęściej jest ich dwóch w osobie Państwa Młodych. Co zrobić, żeby ten dzień był niezapomniany? Nie możesz zapomnieć o odpowiednich atrakcjach! Bo sam alkohol, jedzenie i orkiestra to za mało.

 

Amerykański trend już w Polsce!

Dobre atrakcje weselne to takie, które angażują jak największą ilość gości, rozweselą ich i porwą do wspólnej zabawy. Od wielu lat na amerykańskich imprezach królują fotobudki. Teraz ta moda nadciągnęła także i nad nasz rodzimy rynek. Wyróżnia się tym, że jej efekty widać od razu, a przy samym pozowaniu mamy niesamowitą frajdę. Za sukcesem stoi m.in. firma Imprezowy Raj z Krakowa, która oferuje wynajem fotobudek na godziny. Prócz samego sprzętu liczy się także fakt, że organizatorom przyjęcia oferowany jest minimum jeden animator, który wesprze obsługę budki.

Gwarancja zadowolenia

Jeśli nie jesteś przekonany, czy budka fotograficzna jest dobrym rozwiązaniem proponujemy Ci przejrzenie opinii innych Klientów. Z pewnością zadziwi Cię ilość pozytywnych komentarzy! Zachęcamy także do obejrzenia filmów na YouTube oraz profili FanPage. Cechą łączącą gości jest nieschodzący uśmiech z twarzy. Nawet najtwardsi zawodnicy uciekający sprzed obiektywu, bez reszty dadzą się pochłonąć dobrej zabawie. Dodatkowym atutem jest fakt, że do zdjęć nie pozuje się samemu. Im więcej osób przed obiektywem – tym większa ilość kombinacji i … przebierania! Wynajmując budkę od Imprezowego Raju w zestawie otrzymujesz wiele rekwizytów, które spowodują, że zdjęcia nie będą nudne. Finezyjne kapelusze, śmieszne peruki, doczepiane wąsy, tabliczki, a nawet tło typu green screen! Chcesz urządzić wesele marzeń? Postaw na fotobudkę i wspominaj ten dzień wraz z gośćmi przez długi czas!

 

 

Imprezowy Raj

www.imprezowyraj.pl