Masz firmę ślubną?
Planowanie czas zacząć! znajdź oferty z Twojej okolicy
Pasaż ślubny
Wizytówki
Oferty z komisu
Czego szukasz?

Wyszukiwanie zaawansowane »
Plenerowa sesja w wystrzałowym klimacie2017-01-05 09:52:17

Ślubna sesja plenerowa to niezwykle ważny moment dla każdej pary młodej. Z tego powodu już długo przed jej wykonaniem przyszli małżonkowie poszukują pomysłu na miejsce, charakter oraz stylizację, w jakiej zostanie zrealizowana.

Każdemu zależy, by zdjęcia oglądane przez rodzinę, dzieci oraz przyjaciół były oryginalne i dopracowane pod każdym szczegółem. W dzisiejszym świecie również sieć społecznościowa zrzeszająca bliskie nam osoby będzie pewnego rodzaju opiniodawcą i krytykiem całego przedsięwzięcia, dlatego warto poświęcić trochę czasu na wybór najlepszej dla nas koncepcji.

Plener z bronią

Ciekawym i kreatywnym pomysłem realizacji sesji plenerowej są zdjęcia z bronią. Taki pomysł wykonania sesji przypadnie z pewnością do gustu wszystkim miłośnikom broni, pasjonatom łowiectwa, amatorom strzelectwa oraz nieszablonowym małżonkom, dla których kreatywne pomysły to codzienność. O to, jak przygotować się do takiej sesji i skąd wziąć niezbędną do jej realizacji broń zapytaliśmy eksperta z portalu http://legalna-bron.pl/

Jako członek strzelnicy znajdującej się w moim mieście często mam okazję pomagać przy realizacji takich zdjęć. Muszę przyznać, że niektóre z nich wyglądają naprawdę fantastycznie. Wszystkim zainteresowanym wykonaniem sesji z bronią polecam kontakt z najbliższą strzelnicą, która użyczy do tego celu broń – mówi ekspert z portalu Legalna Broń.

Oczywiście nie możemy liczyć na wypożyczenie sprzętu ze względów prawnych — sesja może odbywać się w obecności osoby uprawnionej (w przypadku oddawania strzałów tylko na terenie strzelnicy). Najlepiej jednak od razu zdecydować się na przygotowanie sesji na terenie strzelnicy. Można przy okazji odbyć trening strzelecki i wykorzystać takie elementy specjalne, jak np. dym wydobywający się z historycznej broni czarnoprochowej.

Swoją drogą - czarnoprochowiec to doskonała broń do tego typu sesji ze względu na swoje walory estetyczne. Wiele egzemplarzy broni historycznej posiada niezwykłe, artystyczne zdobienia, które wspaniale będą komponować się z gustownym garniturem oraz suknią ślubną.

- Wiele organizacji takich jak np. Bractwa Kurkowe posiada na wyposażeniu armaty, których dym uwalniający się po wystrzale również może stanowić niezwykły efekt specjalny – dodaje zapytany.


Panna młoda z karabinem snajperskim lub celująca w skupieniu do tarczy będzie prezentować się równie wspaniale. Pomysłów realizacji takiej sesji nie ma końca. Można postawić na klasyczną, prostą formę lub klimat rodem z filmów szpiegowskich (która z Pań nie chciałaby ujrzeć swojego małżonka w roli agenta 007…).


Jeżeli jednak młodej parze bardzo zależy na tym, by udać się z bronią w teren lub inne, wybrane wcześniej miejsce — warto wypożyczyć lub zakupić broń ASG, a dokładniej mówiąc replikę broni na kulki, która jest w pełni bezpieczna i stanowi dokładne odwzorowanie broni, jaką sobie wymarzymy. W tym przypadku nie możemy liczyć jednak na efekty specjalne jak spalający się czarny proch lub amunicja uchwycona w czasie lotu...