Jaką bieliznę ślubną wybrać?

W dniu twojego zamążpójścia to suknia ślubna ma grać pierwsze skrzypce, ale ważne okaże się również to, co się pod nią znajdzie. Chcesz przecież zaprezentować się jak najlepiej w oczach swojego mężczyzny podczas pierwszej nocy poślubnej. Wcześniej pomyśl zatem o właściwym stroju na tę okazję. Bielizna ślubna jaką wybrać – zaraz wszystko stanie się jasne.

Przygotuj się do takich zakupów

Pomyśl, kiedy w ogóle się na nie udasz. Nie powinnaś bowiem wybierać bielizny ślubnej, zanim nie zdobędziesz wymarzonej kreacji, gdyż w takim wypadku może się potem okazać, że nie będzie ona pasować do stroju. A wszystko powinno być zgrane idealnie. Taką uroczystość przeżyjesz tylko raz w życiu, dlatego nie pozwól sobie na żadną wpadkę, przez którą twoje samopoczucie czy pewność siebie mogą ulec obniżeniu. Gdy zobaczysz, jak sukienka prezentuje się na twoim ciele, łatwiej ci będzie wybrać bieliznę, która sprawdzi się tuż pod nią. Pamiętaj jednak, by do sklepu bieliźnianego udać się ze zdjęciem kreacji. Zrób sobie w niej kilka prostych fotografii i zapisz je na telefonie lub weź je ze sobą. Dzięki temu osobom pracującym w sklepie z bielizną łatwiej będzie ci pomóc. Na pewno podpowiedzą ci, który typ majtek czy staników sprawdzi się najlepiej pod konkretnym typem kreacji.

Rodzaj sylwetki a bielizna

Bielizna ślubna jaką wybrać – to też zależy od rodzaju twojej sylwetki. Jeżeli zupełnie na nią nie narzekasz, bo należysz do osób szczupłych i ogólnie rzecz biorąc jesteś w pełni zadowolona z prezencji swojej figury, tak naprawdę możesz zdecydować się na każdy podobający ci się komplecik. We wszystkim będziesz wyglądać świetnie! Jeśli jednak twojej figurze daleko do ideału, a ty chciałabyś ją lekko zmodyfikować, by jeszcze bardziej podobać się swojemu mężczyźnie, możesz zdecydować się na jeden z kompletów bielizny modelującej. Do wyboru masz tu mnóstwo wariantów, dlatego najpierw ustal, co chciałabyś w sobie zmienić, a dopiero potem udaj się na zakupy. Z małym biustem poradzą sobie staniki typu push-up. Prosty kształt figury zmodyfikuje gorset, który błyskawicznie stworzy apetyczną talię. Strój z przedłużonym stanem zakryje z kolei większe bioderka i fałdki. Pamiętaj, że mankamenty zawsze warto ukrywać, a atuty podkreślać.

Warto wspomnieć o jeszcze jednej rzeczy. Otóż nie jest wcale powiedziane, że komplet bielizny ślubnej koniecznie musi być biały. Jeżeli więc masz ochotę zaszaleć nieco z kolorem zestawu, po prostu to zrób – postaw na seksowną czerwień lub sensualny róż. Zawsze będziesz wyglądać świetnie w tym, co tobie samej będzie się podobać.

Redakcja slubnytarg.pl