Strona główna
Ślub
Tutaj jesteś

Prezent na rocznicę ślubu – lista upominków, które zaskoczą drugą połówkę!

Ślub Data publikacji - 21 czerwca 2023 Autor - Redakcja slubnytarg.pl

Każda rocznica ślubu to doskonała okazja do przypomnienia sobie tego wyjątkowego dnia, a także uczczenia kolejnych dwunastu miesięcy wspólnego życia. Miłym akcentem jubileuszu może być prezent na rocznicę ślubu.

Jaki upominek zrobi największe wrażenie na Twojej drugiej połowie? W sieci można znaleźć wiele produktów oraz atrakcji, skierowanych do świętującej pary. Sprawdź, w jaki sposób możesz upamiętnić kolejny rok związku.

Miłość, która uskrzydla

Im większa rocznica ślubu, tym więcej w naszym życiu wkrada się rutyny. Małżonkowie znają się na wylot i coraz rzadziej mają okazję przeżyć coś po raz pierwszy. Dlatego żeby przełamać monotonię, jako prezent na rocznicę ślubu można wybrać lot w tunelu aerodynamicznym. Żeby poczuć się jak podczas skoku ze spadochronem, nie trzeba od razu wzbijać się na wysokość kilku tysięcy metrów.

Lot w tunelu w bezpiecznych i kontrolowanych warunkach pozwala poczuć się niesamowicie. Pojedynczy lot trwa dwukrotnie dłużej niż skok ze spadochronem z 4000 metrów. Dla przykładu w Flyspot możemy wykupić pakiet kilku lotów dla dwóch osób, co zapewni małżonkom niezapomniane przeżycia. Wystarczy wejść na stronę https://sklep.flyspot.com/produkty/vouchery/dla-par/prezent-slubny i kupić voucher wirtualny lub w formie eleganckiego prezentu na rocznicę ślubu. Ponadto uczestnicy mogą otrzymać również bezpłatnie film z całej przygody, który może być świetną pamiątką rocznicy.

Relaks w domu lub hotelu

Codzienną rutynę warto również przełamać odrobiną relaksu i ucieczki od obowiązków. Dlatego udanym pomysłem na prezent na rocznicę ślubu będzie zorganizowanie odprężającego SPA dla dwojga. Możliwości są dwie: możemy zdecydować się na wyjazd do hotelu ze SPA, gdzie profesjonaliści zadbają o nas kompleksowo albo postawić na skromniejsze, ale niemniej romantyczne rozwiązanie, czyli urządzenie SPA w domu. Do tego wystarczy kilka aromatycznych świec zapachowych, olejek do kąpieli, a także odrobina romantycznych akcentów jak płatki róż czy nastrojowa muzyka. Taki wieczór pozwoli uwolnić się od trosk i stresów, które towarzyszą nam na co dzień i skupić się na sobie nawzajem.

Upominek nawiązujący do tradycji

Chyba wszyscy małżonkowie słyszeli o tym, że poszczególne rocznice ślubu w polskiej tradycji mają swoje własne nazwy. Dla przykładu pierwsza rocznica jest papierowa, piąta – drewniana, dwudziesta – porcelanowa, czterdziesta – rubinowa, a osiemdziesiąta – dębowa. Oryginalne prezenty na rocznicę ślubu mogą nawiązywać do tego nazewnictwa, dzięki czemu po latach łatwiej będzie przypomnieć sobie, dlaczego akurat np. na ścianie wisi drewniany zegar albo skąd w szafie porcelanowa zastawa. Dziś małżonkowie mają nie tylko bardzo duży wybór tego rodzaju gadżetów, ale ponadto mogą również spersonalizować upominek, np. w postaci grawerunku czy własnego nadruku.

Kiedy o rocznicy rozpisywali się wszyscy…

Bardzo modnym jubileuszowym upominkiem stały się w ostatnich latach tworzone na zamówienie okładki gazet czy też specjalne kartki z kalendarza, upamiętniające to wyjątkowe wydarzenie, jakim jest rocznica ślubu. Jeśli interesuje Cię oryginalny prezent na rocznicę ślubu dla męża lub żony, możesz zamówić okładkę dowolnego magazynu z waszym zdjęciem i informacjami na temat ślubu lub rocznicy. Taki nieduży, ale za to niezwykle sympatyczny upominek może być miłym akcentem w czasie obchodzenia rocznicy. A jako że pierwsze tego typu święto nazywa się „papierowymi godami”, specjalna okładka gazety może być znakomitym prezentem na 1 rocznicę ślubu.

Klasyczny prezent na rocznicę ślubu

Wybierając prezent na rocznicę ślubu możemy puścić wodze fantazji i kreatywności, jednak tego rodzaju święta to przede wszystkim okazja do sentymentalnej podróży obojga małżonków. Skoro zatem wracamy do dnia zawarcia związku małżeńskiego, warto przypomnieć sobie, co było symbolem połączenia dwojga osób. Dlatego tak jak w dniu ślubu para młoda wkładała sobie na palce obrączki, tak znakomitym prezentem na rocznicę ślubu może być pamiątkowa biżuteria. Okolicznościowe obrączki, naszyjnik, bransoletka lub kolczyki to nie tylko propozycje dla niej, ale nierzadko także świetny prezent dla męża na rocznicę ślubu.

Jak widać możliwości jest wiele i tylko od was zależy, jaki prezent na rocznicę ślubu najbardziej współgra z waszym charakterem i marzeniami. Najważniejsze, żeby okazji do wręczania sobie podobnych upominków było jak najwięcej.

Artykuł sponsorowany.

Redakcja slubnytarg.pl

Nasi redaktorzy na stronie slubnytarg.pl to zespół specjalistów z pasją do organizacji ślubów i wesel. Każdy z naszych redaktorów ma bogate doświadczenie w branży ślubnej i wyjątkowe umiejętności w planowaniu i koordynacji tego wyjątkowego wydarzenia.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jesteś zainteresowany reklamą?