Strona główna
Moda
Tutaj jesteś

Weselne trendy 2020

Moda Data publikacji - 2 października 2019 Autor - Redakcja slubnytarg.pl

Ten rok powoli dobiega końca, dlatego to najwyższa pora, by przygotować się do kolejnego. A na pewno zaczęły już to robić pary zakochanych, które planują się pobrać właśnie w 2020 roku. Dla nich jednym z najbardziej interesujących tematów okażą się weselne trendy 2020. Nie każdego bowiem usatysfakcjonuje klasyczna, tradycyjna uroczystość zorganizowana w zwyczajnej sali hotelowej. Niektórzy, a zwłaszcza współcześni młodzi ludzie, lubią podążać własnymi ścieżkami i każdy aspekt swojego życia próbują zmienić w coś niepowtarzalnego. Tak samo mogą postąpić z własnym weselem, wykorzystując najciekawsze trendy na rok 2020.

Dbanie o środowisko

Nurt „zero waste” co prawda przyszedł zza granicy, ale przyjął się w Polsce bardzo dobrze. Jego głównym celem jest dbanie o środowisko naturalne, czyli minimalizowanie zużycia dóbr naturalnych oraz pilnowanie tego, by przyroda mogła spokojnie i aktywnie się rozwijać. Jak widać nawet w kwestii organizacji uroczystości weselnych da się to wszystko osiągnąć. Ekologia odważnie wkroczyła na listę ślubnych trendów 2020 – przekonuje, by przygotowywać imprezy w taki sposób, aby nie ucierpiało na tym naturalne środowisko. A jak to zrobić? Wystarczy trzymać się kurczowo jednej bardzo ważnej zasady – mniej znaczy więcej. Nikomu nie są potrzebne te całe naręcza ciętych kwiatów, tysiące kolorowych baloników czy inne dekoracje. Takie ozdoby najlepiej ograniczyć do absolutnego minimum. Będzie to zdecydowanie korzystne dla otoczenia.

Nie tylko biel

Drugi trend spośród tych najpopularniejszych i najefektowniejszych polega na zabawie kolorami. W końcu po latach ślubów spowitych wyłącznie samą bielą nadeszła pora na wykorzystanie innych, znacznie ciekawszych kolorów. Weselne trendy 2020 wskazują na to, że od przyszłego roku niemalże wszystko będzie dozwolone, nie będzie żadnych ograniczeń. Organizacja ślubu w czerni? Jak najbardziej! Choć do tej pory nikt nie skojarzyłby tego koloru właśnie z weselem, to jednak trzeba mu przyznać, że ma on w sobie olbrzymią elegancję i klasę. A uroczystość ślubna taka właśnie powinna być. Równie dobrze można z nią jeszcze bardziej zaszaleć i np. wystroić salę weselną na wszystkie kolory tęczy. Wesele ma być przecież radosne i nieco zwariowane. O to w tym chodzi!

Oczywiście na tych dwóch wymienionych wyżej koncepcjach weselne trendy 2020 wcale się nie kończą, bo według przewidywań równie modne będą kameralne imprezy i rodzinne kolacje zastępujące huczne wesela. Każda para młoda na pewno znajdzie więc tu coś dla siebie. Przygotuje takie wesele, o jakim zawsze marzyła.

Redakcja slubnytarg.pl

Nasi redaktorzy na stronie slubnytarg.pl to zespół specjalistów z pasją do organizacji ślubów i wesel. Każdy z naszych redaktorów ma bogate doświadczenie w branży ślubnej i wyjątkowe umiejętności w planowaniu i koordynacji tego wyjątkowego wydarzenia.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jesteś zainteresowany reklamą?