Strona główna
Poradnik
Tutaj jesteś

Jakie torebki nosić tego lata?

Poradnik Data publikacji - 11 lipca 2021 Autor - Redakcja slubnytarg.pl
modne torebki damskie


Nie od dziś wiadomo, że to akcesoria podkręcają naszą stylizację i definiują nasz styl. Projektanci prześcigają się w tworzeniu coraz to nowych trendów. Jakie więc modele torebek dominują obecnie w tegorocznych trendach?
Jak co roku, latem do łask powracają torebki w stylu boho, czyli koszyki z uplecione z naturalnych materiałów, takie jak trawa morska lub bawełniany sznurek. Mogą one przyjmować różne rozmiary lub kształty – od wiklinowych małych kuferków po duże, plecione shopperki.
Aktualnym hitem jest do niedawna nieco zapomniany model saddle bag – czyli dosłownie „torebka siodło”, wylansowana pod koniec lat 90. przez markę Dior. Jest to nawiązanie do nietypowego kształtu takiej torebki. Inny model z tamtego okresu, który również do nas powrócił, to klasyczna, noszona pod pachą, torebka bagietka, również bardzo modna w tym sezonie.
Inne modne torebki damskie, które pozostają wciąż na czasie to duże torebki typu shopper lub tote bag. Chociaż projektanci starają się wprowadzić modę na mniejsze torebki, to kobiety tak pokochały wygodne shopperki, że torebki te niezmiennie od kilku sezonach pozostają w trendach.
Z drugiej strony mamy kompaktowe nerki, noszone przy pasku, bądź przewieszone modnie na ukos. Gdy ten trend się pojawił, wielu podchodziło do niego sceptycznie, jednak torebki-nerki nie tracą na popularności już od kilku sezonów.
Nowością w tym sezonie są także mikrotorebki etui, w formie malutkich prostokątów, zawieszanych na pasku. Nie jest to zbyt praktyczny model torebki, ale z pewnością wzbudzi zainteresowanie i podkręci naszą stylizację.

stylowa-po-40.pl

Redakcja slubnytarg.pl

Nasi redaktorzy na stronie slubnytarg.pl to zespół specjalistów z pasją do organizacji ślubów i wesel. Każdy z naszych redaktorów ma bogate doświadczenie w branży ślubnej i wyjątkowe umiejętności w planowaniu i koordynacji tego wyjątkowego wydarzenia.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jesteś zainteresowany reklamą?