Strona główna
Ślub
Tutaj jesteś

Początek sezonu ślubnego. Czy warto zrobić zakupy w hurtowni wódki?

Ślub Data publikacji - 18 maja 2022 Autor - Redakcja slubnytarg.pl
Czy warto zrobić zakupy w hurtowni wódki

Sezon ślubny powoli nabiera tempa, a co za tym idzie, przyszli małżonkowie stoją przed nie lada wyzwaniem. Organizacja tego wyjątkowego dnia wymaga wiele wysiłku, i sporych nakładów finansowych. Piękny wystrój, eleganckie stroje, pyszne jedzenie i jeszcze lepsze picie są kluczem do świetnej zabawy. Jednak jaki alkohol wybrać i gdzie go kupić?

Jaki alkohol kupić na wesele?

Najbardziej uniwersalnym i powszechnym trunkiem wysokoprocentowym jest wódka weselna. Przeważnie jest to podstawa, bez której goście nie wyobrażają sobie dobrej zabawy. Jednak jaka wódka na wesele będzie najlepsza? Hurtownia wódki na swojej stronie internetowej ma bardzo szeroką ofertę, wraz z podaną ceną oraz zdjęciem. Pozwala to nie tylko na przeanalizowanie kosztów i porównanie cen z innymi sklepami oraz hurtowniami, ale także może pomóc w wyborze wizualnym. Nie oszukujmy się, wygląd ma znaczenie. Chcemy, aby całość stołów wyglądała estetycznie. Zatem jeżeli nie mamy swojej ulubionej wódki, warto pokierować się wyglądem. Hurtownia wódki oferuje także pomoc w doborze trunków oraz ich ilości, w zależności od liczby gości. Zaleca się, aby wódka weselna była w butelkach 0,5 litra. Są one poręczne i nie dominują stołu. Ponadto mniejsza objętość gwarantuje, że na stołach częściej będą pojawiać się nowe, schłodzone butelki. A ten fakt na pewno nie umknie zadowolonym gościom. 

Stół z alkoholami na weselu

Coraz więcej młodych par decyduje się na dodatkowe atrakcje na weselach. Oprócz fajerwerków i pokazów barmańskich bardzo popularne są także stoły z alkoholami. Mogą być one tematyczne, jak wiejski stół z bimbrem lub francuski kącik z winami. Hurtownia wódki oprócz samej wódki czystej, ma w swoim asortymencie wódkę kolorową, wina, whiskey, burbon, rum, oraz wiele innych, w najniższych cenach. W tym przypadku również można liczyć na pomoc w doborze alkoholi oraz ich ilości, w zależności od liczby gości. Wystarczy zapytać – a kto pyta, nie błądzi. Przy jednych zakupach można więc zorganizować wszystkie trunki alkoholowe. Tym bardziej, że zamówienie można składać zarówno telefonicznie jak i mailowo. Możliwe jest także wypełnienie formularza bezpośrednio na stronie hurtowni alkoholi co jest wspaniałym rozwiązaniem dla introwertyków. Oprócz alkoholu, na stronie można znaleźć również poradniki odnośnie organizacji wesela. 

Czy skorzystać z wysyłki wódki na swoje wesele?

Jeżeli już zdecydujemy się na konkretne trunki warto zadbać aby wódka na wesele nie uległa zniszczeniu w transporcie. Szklane butelki łatwo zniszczyć dlatego hurtownia wódki oferuje możliwość bezpiecznej dostawy na terenie całej Polski. Alkohol można też odebrać we własnym zakresie w jednym z punktów sprzedaży stacjonarnej. Pracownicy hurtowni na pewno pomogą w wyborze odpowiedniego miejsca oraz terminu odbioru zamówionego asortymentu lub jego dostawy. 

Na co warto uważać?

Wybór miejsca w którym zaopatrzymy się w wódkę na wesele nie jest prosty. Warto porównać ceny, żeby nie przepłacać, oraz zwrócić uwagę na opinię klientów. Nikt nie chciałby otrzymać swojego zamówienie z opóźnieniem bądź niekompletnego. Ważna jest także przejrzystość i czytelność strony oraz kontakt z obsługą. Jeżeli jest utrudniony lepiej nie ryzykować zakupów w danej hurtowi czy sklepie, pozwoli to uniknąć wielu nieporozumień i niepotrzebnego stresu. Na stronie powinny znaleźć się także wszystkie dane sprzedawcy, wraz z adresem, oraz ceny asortymentu. Takie informację nadają wiarygodności sprzedawcy. Doskonałym tego przykładem jest hurtownia wódki, bardzo intuicyjna strona pozwala na dobre zapoznanie się z towarem oraz kontakt z pracownikami. 

Artykuł sponsorowany

Redakcja slubnytarg.pl

Nasi redaktorzy na stronie slubnytarg.pl to zespół specjalistów z pasją do organizacji ślubów i wesel. Każdy z naszych redaktorów ma bogate doświadczenie w branży ślubnej i wyjątkowe umiejętności w planowaniu i koordynacji tego wyjątkowego wydarzenia.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jesteś zainteresowany reklamą?