Słodki stół Karmello, czyli jak zaplanować dodatek do weselnego menu

Planując weselne menu, nie można zapomnieć o słodyczach takich jak oczywiście tort, ale również czekoladki, ciasta, czy babeczki. Równie ważne jest rozplanowanie rozstawienia słodyczy na stołach. Czy lepiej sprawdzą się one rozłożone bezpośrednio przy miejscach dla gości, czy może jako osobny słodki stół? Słodki dodatek do weselnego menu może być nie tylko przysmakiem, ale i niesamowitą dekoracją przyjęcia. Jak w tej roli wypadają czekoladki Karmello?

Tradycyjne ciasto czy słodkie dekoracje?

Podczas tradycyjnego polskiego wesela od lat ludzie stawiali na stołach domowej roboty ciasto. Zazwyczaj było go tyle, że goście zabierali ze sobą pozostałe kawałki, gdy opuszczali przyjęcie. Wciąż wiele par młodych decyduje się na tradycyjne słodkie dodatki na weselnym stole, jednak sztuka cukiernicza poszła tak bardzo do przodu, że dziś słodycze mogą stać się właściwie dodatkową dekoracją.

Jedno jest pewne – słodki dodatek do weselnego menu uwzględnia w swoich planach każda para młoda. Przyjęcia różnią się jednak między sobą wybranymi słodyczami czy ciastami. Warto wziąć pod uwagę wybór zestawu czekoladek, który najlepiej będzie prezentował się w miejscu wyznaczonym na rozstawienie słodkiego stolika. Czekoladki Karmello zostaną gościom w pamięci przez ich pyszny smak prawdziwej czekolady, a dodatkowo wzbogacają wystrój całego przyjęcia swoim niebanalnym wyglądem. Ich przygotowaniem zajmują się mistrzowie cukiernictwa – nic więc dziwnego, że Słodki stół z Karmello wygląda dokładnie tak, jak wzmagające apetyt czekoladowe arcydzieła znane z telewizyjnych reklam. Co więcej, nikt nie powiedział, że czekoladki Karmello nie mogą pojawić się na stole w towarzystwie pysznego ciasta!

Cały słodki stół czy słodycze rozłożone wśród innych dań?

Zdarzają się pary młode, które słodkie dodatki takie jak ciasta czy czekoladki umieszczają na głównym stole weselnym wśród innych, słonych potraw. Z pewnością łatwiej jest gościom do nich sięgnąć, jeśli mają je tuż przy swoim miejscu siedzącym. Czy jednak takie rozstawienie ma właściwie więcej istotnych zalet?

Słodki stół w specjalnie wyznaczonym miejscu z pewnością ma szansę ciekawiej wyglądać. Przy organizacji wesela wiele rzeczy warto spróbować zobaczyć oczami wyobraźni podczas własnej uroczystości, toteż w tym wypadku warto pomyśleć o jednym stole, na którym rozstawione są piękne czekolady, zdobione słodycze, czy piętrowy tort. Efekt takiego rozstawienia z pewnością może być naprawdę spektakularny. Co więcej, w ten sposób oszczędza się miejsce na blacie głównego stołu, przy którym goście będą rozmawiać, jeść posiłki, czy wznosić toasty za młodą parę.

Czekoladki Karmello – niezapomniane słodycze na niezwykłe okazje

Słodki stół z Karmello to pewność wspaniałego smaku, zjawiskowego wyglądu i niezapomnianych słodkich podarunków dla gości. Co ważne, nie trzeba wybierać czekoladek z gotowych zestawów. Ponieważ Karmello zdaje sobie sprawę z tego, jak ważne są najdrobniejsze szczegóły podczas organizacji przyjęcia weselnego, daje możliwość personalizacji zestawów i własnej kompozycji słodyczy. W najczęściej wybieranych zestawach znaleźć można słodycze w klasycznych jasnych, eleganckich barwach, kompozycję, która będzie bliższa domowym wypiekom, romantyczne pastelowe ciastka, zestaw karmelowy, lub nawiązujący do swobodnego stylu Boho. Karmello to słodycze, których nie może zabraknąć na weselnych stołach. Są po prostu zbyt smaczne i zbyt pięknie wyglądają wśród weselnej zastawy, aby można było o nich zapomnieć podczas planowania menu.

Redakcja slubnytarg.pl