Jak udekorować auto do ślubu?

Na uroczystości ślubnej wszystko zaczyna mieć znaczenie. Każdy szczegół czy najmniejszy detal może wpłynąć na ostateczny odbiór przygotowanej uroczystości. Chcąc więc zadowolić swoich zaproszonych gości, trzeba zadbać dużo wcześniej dosłownie o wszystko, także i o dekorowanie auta do ślubu. Pojazd, którym para młoda dotrze do kościoła i później dojedzie do sali weselnej, będzie przecież oceniany i komentowany przez wszystkich. Musi być po nim widać, kto w nim siedzi. Jak więc go przystroić, by osiągnąć założony efekt?

Oryginalny samochód

Pojazdy, którymi pary młode dojeżdżają na miejsce planowanej uroczystości, każdorazowo powinny wyróżniać się w tłumie innych pojazdów na drodze. Muszą zostać tak wystrojone, aby nikt ich nie przeoczył. To one mają grać tu pierwsze skrzypce. Należy je właściwie i efektownie udekorować, aby nikt nie pomylił ich z samochodami należącymi do gości. Całe szczęście nie trzeba wydawać gigantycznego majątku, by ten cel osiągnąć. Czasem nawet niewielka wstążka kupiona w pasmanterii za kilka złotych i ułożona w dużą kokardę oraz zawieszona z przodu maski wystarczy do tego, by samochód zaczął kojarzyć się z parą młodą. Warto więc w tym przypadku ruszyć trochę głową. Kreatywne osoby tracą mniej pieniędzy, bo sporo rzeczy są w stanie samodzielnie wymyślić i samodzielnie wykonać.

Wygodne opcje

Na pewno jednak nie każda para młoda będzie mieć ochotę na samodzielne dekorowanie auta do ślubu. Może nie jest to jakieś specjalnie ciężkie czy czasochłonne zadanie, ale staje się ono nie do wykonania dla osób, które nie mają zbyt dobrego wyczucia stylu. Dekorowanie pojazdu można więc zlecić firmie, która zajmuje się tym na co dzień. Istnieje też opcja wypożyczenia gotowego pojazdu, który zostanie wystrojony przez wynajmującą go firmę. Te dwa warianty są na pewno wygodne, ale też stosunkowo drogie. A najczęściej wśród rodziny lub przyjaciół pary młodej zawsze znajdzie się osoba dysponująca autem, które może posłużyć jako weselna limuzyna. Wystarczy więc popytać. Znajomi i rodzina mogą też pomóc przyszłym nowożeńcom w wystrajaniu pożyczonego samochodu, by trochę ich odciążyć.

Przechodząc do konkretów – jakie dekoracje sprawdzą się na autach ślubnych? Na pewno dobrym wyborem będą w tym przypadku kwiaty. Kwieciste wiązanki przymocowane z przodu auta zawsze robią największe wrażenie. Warto dopasować je do bukieciku trzymanego przez pannę młodą, by wszystko prezentowało się spójnie i schludnie. Koszt samodzielnie wykonanych dekoracji na auto do ślubu wynosi przeważnie od dwustu do trzystu złotych.

Redakcja slubnytarg.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.