Strona główna
Poradnik
Tutaj jesteś

Jaki prezent dla nowożeńców?

Poradnik Data publikacji - 30 września 2019 Autor - Redakcja slubnytarg.pl

Niby każda para młoda jest inna, ale jednak istnieją takie typy prezentów, które potrafią zadowolić wszystkich. Mając więc spore trudności z doborem idealnego podarunku dla nowożeńców, czasem lepiej odpuścić sobie wymyślanie i kombinowanie na siłę, które może zakończyć się kupnem czegoś totalnie bezwartościowego i bezsensownego. A prezent dla nowożeńców nie musi być wcale wymyślny, by był dobry. Oto kilka propozycji dla gości, którzy wciąż go nie wybrali.

Praktyczny i funkcjonalny

Pierwszym z takich prezentów, który połączy w sobie praktyczność i funkcjonalność, a jeszcze do tego zostanie spersonalizowany, będzie pakiet dla dwojga na zabiegi kosmetyczne. Darmowa wizyta w luksusowym spa na pewno spodoba się każdemu. Parze młodej wystarczy więc zarezerwować kilkudniowy lub nawet kilkugodzinny pobyt w eleganckim kurorcie, w którym będą mogli się zrelaksować i spędzić czas tylko we dwoje. Istnieją nawet specjalne oferty dla nowożeńców. Zawierają zwykle dodatkowe udogodnienia, takie jak kąpiele w różach czy relaksacyjne masaże.

W dzisiejszych czasach większość młodych ludzi sporo podróżuje i bardzo to sobie chwali, dlatego warto pójść też w tym kierunku i zamiast inwestować w pakiet zabiegów kosmetycznych w spa, sięgnąć po bon na wycieczkę turystyczną. Nie musi być to jakaś specjalna wyprawa. Raczej mało który gość będzie sobie mógł pozwolić na wykupienie podróży do egzotycznych krajów – taki prezent nie miałby zresztą większego sensu, bo jego wartość byłaby zbyt duża. Wycieczka w góry też jednak może być ciekawym podarunkiem. Osoby młode na pewno chętnie z niej skorzystają.

Ciekawy prezent

Prezent dla nowożeńców może być też typowo materialny. Jeżeli więc komuś nie chce się kombinować z szukaniem tych wszystkich bonów czy wycieczek, może on sięgnąć chociażby po luksusowy ekspres do kawy. Takie urządzenie sprawdzi się w każdym domu. Mimo iż wszyscy je lubią, mało kto je posiada, bo jednak ekspresy do kawy są dość drogie i te lepsze kosztują w okolicy tysiąca złotych. Rodzice nowożeńców mogą jednak na coś takiego się szarpnąć. Sami na pewno zresztą wiedzą, czy ekspres do kawy przydałby się ich dzieciom.

Ten główny prezent to jedno, ale zwykle dorzuca się do niego jakiś drobiazg – najczęściej są to oczywiście kwiaty. Coraz częściej jednak pary młode same odciągają gości od tego pomysłu i zaznaczają w zaproszeniach, że zamiast kwiatów oczekują czegoś innego, czyli np. napojów alkoholowych, pluszaków lub kuponów totolotka. Na pewno warto ustosunkować się do ich próśb. Zakup kwiatów w takiej sytuacji byłby poważną gafą.

Redakcja slubnytarg.pl

Nasi redaktorzy na stronie slubnytarg.pl to zespół specjalistów z pasją do organizacji ślubów i wesel. Każdy z naszych redaktorów ma bogate doświadczenie w branży ślubnej i wyjątkowe umiejętności w planowaniu i koordynacji tego wyjątkowego wydarzenia.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jesteś zainteresowany reklamą?