Najważniejszy dzień, najpiękniejsza fryzura

Ślub to jeden z najważniejszych dni w życiu każdej z nas. Od czasu kiedy byłyśmy małymi dziewczynkami, tworzyłyśmy w głowach niezliczone scenariusze chwili, w której przejdziemy między rzędami ławek, ubrane w śnieżnobiałe, powłóczyste suknie. Głowy gości będą obracały się ku nam z podziwem, a nasz mężczyzna życia zostanie olśniony i momentalnie poczuje jeszcze wyraźniej niż wcześniej, jakim ogromnym jest szczęściarzem. Nie ulega wątpliwości, że w tym Wielkim Dniu wszystko musi być dopięte na ostatni guzik. Samo planowanie ślubu już wymaga wiele wysiłku, nie mówiąc o ustalaniu kogo zaprosimy, gdzie odbędzie się wesele, jakie potrawy będą podawanie, ile pięter będzie miał tort… A przecież to nasz dzień! Musimy wyglądać olśniewająco.

Piękna suknia

Zjawiskowa suknia to element ślubnej stylizacji numer jeden. Przylegająca, rozkloszowana, z welonem – możliwości jest mnóstwo. Musimy zadbać też o wygląd naszych paznokcie, idealne buty i dopracowany makijaż podkreślający naturalne piękno. W końcu należy zająć się fryzurą – to niezwykle istotna część wyglądu panny młodej. Bez względu na to, jak długie mamy włosy, można stworzyć z nich zjawiskowe upięcie. To, czy dodamy do niego błyszczące spinki, diadem, wianek z prawdziwych kwiatów czy postawimy na prostotę i brak ozdób, zależy tylko od naszej fantazji. Warto też zapytać się fryzjera, w jaki sposób warto uczesać nasze włosy, aby zyskały jak największą objętość i wyglądały olśniewająco całą noc. Dobrym rozwiązaniem jest także przejrzenie katalogów albo stron internetowych w poszukiwaniu pomysłów na modne fryzury ślubne. Poniżej opiszę kilka najmodniejszych uczesań, odpowiednich do danych długości włosów.

Ślubna fryzura

Zacznijmy od długich – przy pasmach sięgających za łopatki najlepiej sprawdzą się różnego rodzaju plecione upięcia i warkocze. W ten sposób fryzura nie będzie się plątać i zachowa elegancki wygląd przez całą noc. Kiedy mamy długie włosy możemy puścić wodze fantazji i stworzyć kombinację fantazyjnych warkoczy, na przykład ulepszoną wersję korony – pomiędzy kosmyki wpleść błyszczące dodatki lub kwiaty. Co prawda, znawcy mody przewidują, że w 2020 roku najlepiej postawić na prostotę i romantyczne, luźne upięcia.
Dla włosów półdługich doskonale sprawdzą się fale lub loki. Te fryzury zdecydowanie podkreślą kobiecą delikatność. Bardzo dobrze będą wyglądały z ozdobną spinką, na przykład z perłami albo subtelnymi kryształkami – spinki są obecnie niezwykle modne.
Krótkie włosy są bardzo łatwe do ułożenia – nie trzeba ich zaplatać ani upinać. Świetnie będą wyglądały z delikatnym, kwiatowym wiankiem. Oczywiście powinien być dopasowany do bukietu. W ten sposób w Najważniejszy Dzień życia będziesz wyglądać dziewczęco i romantycznie.

Redakcja slubnytarg.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.