Strona główna
Moda
Tutaj jesteś

Ślubna biżuteria

Moda Data publikacji - 27 września 2019 Autor - Redakcja slubnytarg.pl

Ślub to niewątpliwe jeden z ważniejszych dni w życiu kobiety. Dlatego nic dziwnego, że każda z nas chce wyglądać wyjątkowo i zniewalająco. Zaczynamy poszukiwania idealnej sukni, butów i wielu innych dodatków. Wśród nich znajduje się także biżuteria na ślub. Nie łatwo znaleźć tą idealną, która będzie pasowała do całej stylizacji.

Gdzie szukać?

Swoje poszukiwania możemy rozpocząć od przeglądania katalogów z modą ślubną lub stron internetowych z gotowymi propozycjami. Jednak mimo tego powinniśmy iść do kilku salonów jubilerskich i zobaczyć, jak w rzeczywistości wyglądają konkretne kolczyki, czy bransoletka. Nie możemy również o tym zapominać, że to nam ma się podobać biżuteria ślubna. Przy wyborze nie powinniśmy kierować się nie tylko obecną modą, ale także tym, czy nam konkretna propozycja przypadła do gustu. Warto zabrać na zakupy bliską osobę, która nam doradzi. Nie zapominajmy również o zdjęciach naszej sukni. Jeśli pokażemy je ekspedientką, na pewno doradzą nam w wyborze. Biżuteria na ślub to zwieńczenie całej stylizacji, dlatego powinna być przemyślanie kupowana. Nie warto ulegać emocjom, chwili, ale przemyśleć swój wybór i zastanowić się, czy na pewno chcemy wybrać ten konkretny model. Nie zapominajmy również, że całość powinna ze sobą współgrać. W tym przypadku najlepszym rozwiązaniem będą zestawy (naszyjnik, bransoletka i kolczyki). Oczywiście wiele zależy od naszej sukni ślubnej. Do eleganckiej, bogato zdobionej kreacji nie pasują dodatki stylu boho. I na odwrót koronkowe, lekkie suknie nie będą dobrze prezentowały się z ciężkimi, masywnymi kolczykami czy naszyjnikiem.

Wysoka jakość

Biżuteria na ślub powinna być dobrej jakości. Jeśli zdecydujemy się na zaufany sklep, to będziemy mieli pewność, że posłuży nam ona dłużej i na pewno założymy ją do jakiejś inne stylizacji. Jeśli mamy pytania lub wątpliwości to nie bójmy się ich zadawać. Musimy wybrać przecież dla siebie co najlepsze. Warto pytać o próbę złota, srebra. Równie istotne jest także czy w biżuterii są cyrkonie, czy też diamenty lub inne kamienie szlachetne. To ma wpływ nie tylko na cenę, ale także ogólny wygląd i jakoś produktu. Jednak najważniejsza zasada, jaka powinna nam przyświecać to umiar. Mimo że tak wyjątkowa chwila jest raz w życiu, to nie powinniśmy przesadzać z ozdobami. Liczy się dobre wyczucie. Jeśli zabierzemy bliską osobę na zakupy, na pewno nam pomoże i doradzi. Dzięki temu uda nam się wybrać biżuterię na ślub, która będzie dopasowana do całej stylizacji, i w której będziemy się czuć wyjątkowo w tym ważnym dniu.

Redakcja slubnytarg.pl

Nasi redaktorzy na stronie slubnytarg.pl to zespół specjalistów z pasją do organizacji ślubów i wesel. Każdy z naszych redaktorów ma bogate doświadczenie w branży ślubnej i wyjątkowe umiejętności w planowaniu i koordynacji tego wyjątkowego wydarzenia.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jesteś zainteresowany reklamą?