Idealny pomysł na fryzurę na wesele – wybierz włosy doczepiane!

Ślub jest bardzo ważną uroczystością. Każda z nas marzy o tym, by wyglądać na ceremonii zjawiskowo i by dobrze prezentować się przed aparatem czy kamerą. Oprócz znalezienia najpiękniejszej sukienki zależy nam na wspaniałej fryzurze. Oddając się w ręce fryzjera, oczekujemy od niego, że wykona coś zjawiskowego. Często jednak zdarza się, że mamy za krótkie i za cienkie włosy i nie da się ich w żaden sposób upiąć. Dlatego z pomocą przychodzą włosy doczepiane. Jeśli pragniesz mieć idealną fryzurę w tym wyjątkowym dniu, warto postawić na taką opcję. 

  1. Dlaczego warto zdecydować się na włosy doczepiane?
  2. Czym są włosy dziewicze?
  3. Jak doczepia się włosy?
  4. Który salon fryzjerski warto odwiedzić?

Dlaczego warto zdecydować się na włosy doczepiane?

Wybierając sztuczne włosy, masz pewność, że twoja fryzura będzie zachwycała na ceremonii ślubnej mimo cienkich, krótkich i rzadkich końcówek. Wybór dodatkowych kosmyków to wspaniały pomysł. Mimo kosztów, jakie trzeba zapłacić, warto zdecydować się na doczepki. 

Czym są włosy dziewicze?

Szczególnie warto zwrócić uwagę na doczepiane włosy dziewicze. Są to włosy pozyskiwane od dzieci. Dlaczego fryzjerzy polecają je i rekomendują? Przede wszystkim cenione są za wysoką jakość. Takie włosy są najlepsze pod względem trwałości. Nigdy niefarbowane pasma można nosić znacznie dłużej niż te pozyskiwane od dorosłych. Poza tym włosy od najmłodszych są miękkie, pełne blasku, zdrowe i lśniące.

Jak doczepia się włosy?

Fryzjerzy stosują nowoczesną technikę, w której wykorzystuje się małe, metalowe tulejki, wypełnione silikonem, które pomagają trzymać doczepione włosy. Ta procedura jest o wiele bezpieczniejsza dla włosów. Nie wykorzystuje się w niej gorąca, a sztuczne pasemka trzymają się znacznie dłużej na włosach. Tulejek nie widać na włosach a całość wygląda tak, jakbyś miała prawdziwe włosy. 

Który salon fryzjerski warto odwiedzić?

Szczególnie warto odwiedzić Hairmate. Salon cieszy się dobrymi opiniami i popularnością. Fryzjerzy, którzy pracują w Harimate, mają wieloletnie doświadczenie w swojej pracy i mogą poszczycić się bogatym portfolio. Salony można znaleźć w Gdańsku, w Warszawie oraz w Krakowie. Wpisz więc w wyszukiwarkę przykładowo fryzjer Gdańsk, a na pewno znajdziesz Hairmate. 

Warto zdecydować się na doczepiane włosy szczególnie przed tak ważną uroczystością, jaką jest ślub. Mimo, że wymaga to pewnych kosztów, efekt końcowy jest niesamowity i wart przeznaczonych pieniędzy. Jeśli szczególnie ważna jest dla ciebie jakość doczepianych pasm, zdecyduj się na włosy dziewicze. Ceremonia ślubna to ważne wydarzenie. Postaraj się więc jak najlepiej zaprezentować się na niej. 

Redakcja slubnytarg.pl